Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > MIDI > USB konvertér

MIDI > USB konvertér

07.01.2016 17:12
příspěvků:3

Ahoj, před pár dny jsem si koupil kovertér, který má údajně předělat MIDI In/Out na výstup USB, ale co se nestalo.. Mám Win 8.1, na stránce prodejce je napsáno, že to podporuje Win 7, tak jsem si řekl, zkusím si nainstalovat sedmičky.. Po instalaci jsem si nainstaloval Ableton (Ten jsem měl i na 8.1), ale konvertér stále neukazuje jakoukoli aktivitu, jsou zde 3 LEDky, z nich jsem zatím viděl svítit pouze červenou - indikuje napájení.. To je vše, u driveru, který se sám začal instalovat, se objevilo Ready for use, bez jakýchkoli chyb, Ale pořád (klávesy zapojeny k PC) nefungují... Vůbec netuším, čím to může být.. Budu rád za jakoukoli radu :-)

Email: kubax555@seznam.cz
Stránka prodejce:

http://www.alerto.cz/pc-komponenty/455-kabel-usb-midi-in-out-pro-pripojeni-midi-k-pc-akce.html

07.01.2016 17:19
ověřen
příspěvků:4 972

Popiš přesně co chceš konvertovat. A proč?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.01.2016 18:11
příspěvků:3

Chci konvertovat MIDI (Musical Instrument Digital Interface) do USB.

- Konvertovat výstup z mého keyboardu do počítače, abych při stisknutí klávesy mohl v Abletonu Live řídit tón zvuku

07.01.2016 19:35
ověřen
příspěvků:4 972

Dej mi prosím odkaz na to zařízení - MIDI

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.01.2016 20:50
příspěvků:3

Vše jsem dodal do hlavního příspěvku.

http://www.alerto.cz/pc-komponenty/455-kabel-usb-midi-in-out-pro-pripojeni-midi-k-pc-akce.html

08.01.2016 10:08
ověřen
příspěvků:4 972

Může to být vadné.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace