Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Microsoft store - divné praktiky s GB

Microsoft store - divné praktiky s GB

08.09.2021 19:22
příspěvků:2

Zdravím mám problém s touto službou. Dneska jsem si chtěl stáhnou Forza 7 která má 99GB. 4Gb do konce se mi stahování seklo a znovu už se to nechtělo dokončit. Hlavní problém je ten, že cokoliv si stáhnu ze storu a jakoby odinstaluji tak mi to neuvolní dané GBty Takže nemám Forzu 7 a s SSD disku 256gB se mi zmizlo 99gb, které už mi nikdo asi nevrátí. Hledal jsem v celým PC nějaké stopy po torze 7 a nic. Teď budu muset přeinstalovat celý windows. Abych GB dostal zpět. Nevíte co stím jak na to? Stává se vám to taky? Už jednou jsem takto přeinstalovával Windows abych dostal zpět své volna vzácná data. Jsem zoufalý :-(

15.09.2021 12:59
příspěvků:5 728

skryté soubory a adresáře sis zobrazil? dost často to býva ve složce users, kde toho dost bývá skryto.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace