Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Lze opravit HDD v domácích podmínkách?

Lze opravit HDD v domácích podmínkách?

02.07.2011 22:03
příspěvků:1

Mám porouchaný HDD, problém je v mechanické části ( disk se neroztočí ), zkoušel jsem vyměnit circuit board ale bez úspěchu. Koupil jsem druhý naprosto identický HDD. Je reálné vyjmout záznamové disky z porouchaného HDD a vložit do identického funkčního HDD a dostat se tak k datům a to vše v domácích podmínkách? Máte někdo s tímto zkušenosti?

HDD Seagate Momentus 5400.6 500GB GForce
Dík za radu, Tonda

03.07.2011 07:41
příspěvků:5 728

realne to je, ale ne v domacich podminkach. a bude to stat par tisic. jednou z podminek je minimum prachu...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
04.07.2011 08:04
ověřen
příspěvků:430

<fieldset><legend>tonbar</legend>Mám porouchaný HDD, problém je v mechanické části ( disk se neroztočí ), zkoušel jsem vyměnit circuit board ale bez úspěchu. Koupil jsem druhý naprosto identický HDD. Je reálné vyjmout záznamové disky z porouchaného HDD a vložit do identického funkčního HDD a dostat se tak k datům a to vše v domácích podmínkách? Máte někdo s tímto zkušenosti?

HDD Seagate Momentus 5400.6 500GB GForce
Dík za radu, Tonda

Udělat doma si to můžeš, ale nesmíš tam mít ani zrnko prachu samozřejmě se pravidelně uzemňovat a mít na sobě sterilní rukavice. Samozřejmostí je i šroubováček, kterým ty hvězdičky povolíš aa v neposlední řadě zručnost. Jestli tohle všechno splňuješ, udělat to můžeš.

little_wolf
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace