Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Limitované připojení -> Výchozí brána není dostupná

Limitované připojení -> Výchozí brána není dostupná

08.08.2016 17:03
příspěvků:4

Zdravím,

používám Windows 10 a už nějakou dobu mám problém s připojením pomocí kabelu k mému notebooku. Připojení se cca. každou hodinu stane limitovaným (žlutý trojúhelník s vykřičníkem). Poté, co kliknu na "odstranit potíže", tak mi to udá důvod "výchozí brána není dostupná", resetuje to adaptér, a vše zas funguje na nějakou dobu...

Zkoušel jsem vyměnit routery, vyměnit kabely, znovu nainstalovat ovladače, reinstalovat windows, ale problém stále přetrvává. Wifi funguje. Věděl by někdo co s tím?

Dík moc!

08.08.2016 17:13
ověřen
příspěvků:4 972

Co na to říká tvůj provider.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.08.2016 17:14
příspěvků:4

Když jsem se na Avonet zavolal, tak řekli, že tam neviděli žádný problém, a že problém je nejspíš v routeru.

08.08.2016 17:17
ověřen
příspěvků:4 972

Máš router dobře nastavený? Chyba ale může být na jejich straně.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.08.2016 17:22
příspěvků:4

To netuším, tam sem se radši moc nehrabal, nevím o tom téměř nic...

08.08.2016 17:38
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.08.2016 17:47
příspěvků:4

Jste si jistý, že se jedná o správný odkaz?

08.08.2016 17:49
ověřen
příspěvků:4 972

Jasně ITCrowd je na to odborník!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.08.2016 22:08
ověřen
příspěvků:2 090

ITCrowd je sice odborník, ale ten odkaz je k ničemu, je to návod na online změnu IP. Máš SZ (vzkaz).

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.08.2016 09:26
ověřen
příspěvků:4 972

Tak se mu to nezobrazí, návod je na kontrolu sítě, ale ukazuje se vám moje Proxy, kterou používám. :-(

Vzkaz nemám.
Mělo tam být to označení šipkou.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.08.2016 17:08
ověřen
příspěvků:2 090

Vzkaz nebyl pro Tebe ale pro tazatele.

Odkaz je špatně. Nějaká Tvoje Proxy nás z tohoto hlediska vůbec nezajímá.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.08.2016 17:10
ověřen
příspěvků:4 972

Já psal že se odkaz nepovedl, co na tom zase nechápeš? Ostatně on už to řeší s odborníkem, kterého ty nemáš rád. :-D

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.08.2016 17:17
ověřen
příspěvků:2 090

Pochopitelně, protože jsem mu to poradil

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
09.08.2016 17:20
ověřen
příspěvků:4 972

Jsi jak malej kluk. Já ho na ITCrowda upozornil, jen se nepovedl odkaz.

Tebe by to jinak nepomohlo, protože se s ním nesnášíte.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.08.2016 23:02
příspěvků:513

Ahoj. Čo tak zistiť rozsah siete a napevno nastaviť ip adresu v ntb? Možno je router staršieho typu a pridelenú ip adresu možno po skončení platnosti znova z nejakého dôvodu neobnoví. Skúsil by som toto ;-).

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
20.01.2017 17:36
příspěvků:2
satam | 09.08.2016 17:17

Pochopitelně, protože jsem mu to poradil

Ahoj, díval jsem se, že jsi reagoval na problém s neustálým výpadkem připojení respektive problémy s výchozí bránou a žlutým trojúhelníčkem. Jaká na to byla rada?

prosím o kontakt na email pho3nyx@centrum.cz díky moc

20.01.2017 17:42
ověřen
příspěvků:2 090

Nechápu......

Přečti si celé vlákno, jinak nemám, co bych ti k tomu řekl.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
20.01.2017 18:26
příspěvků:2

Nikde nevidím řešení, ty ano?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace