Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Licenční nálepka - Zmizel kód?

Licenční nálepka - Zmizel kód?

02.02.2012 23:01
příspěvků:10

Když jsem kupoval PC jako celek, windows (XP) byl již nainstalován. Nyní bych celý počítač rád kompletně reinstaloval. Při přípravách jsem nemohl zapomenout na samotný windows. Proto jsem se koukl na bok skříně a viděl licenční nálepku, kde ale chybí samotný kód. Vypadá takto http://www.uwyo.edu/askit/askitimages/941-1.gif ,akorát se jedná o windows XP a bílé místo vlevo je zcela prázdné bez žádných stop. Co se s tím mohlo prosímvás stát (Ostatní text v pořádku a čitelný) ? Musím teď windows kupovat znovu?

03.02.2012 05:27
příspěvků:5 728

jake stopy mas presne na mysli? Nedostals k tomu instalacni CD? popripade nemas na disku recovery oddil?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.02.2012 13:21
příspěvků:10

Stopy po kódu, jako by tam nikdy ani nebyl. CD se bohužel už ztratilo a se smetím vyhodilo Nicméně to by nebyl zas takový problém, kdybych měl licenční kod. A k tomu system recovery, to jak funguje prosímtě?

03.02.2012 14:16
příspěvků:5 728

je to skryty oddil na disku kte kteremu nemas pristup a instalace se pusti z biosu (nevim co mas vubec za pc, tak ti neporadim dokud nenapises co mas). jinak instalacni cd od vyrobce byva user-friendly a tudiz se tam nezadavaj cdkeye a ani se nemusi instalovat ovladace-ale na druhou stranu tam instaluji spousty zbytecnych balastu. jinak cd-key jde zjistit (coz by mohlo byt vychodisko).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
04.02.2012 15:18
příspěvků:10

To bych právě potřeboval zjistit (CD-Key). Počítač jsem kupoval již složený s nainstalovaným windowsem. Poradil bys mi prosímtě, kde ho najdu?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace