Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > LCD-NOT OPTIMUM MODE

LCD-NOT OPTIMUM MODE

30.10.2008 23:32
příspěvků:2

Cau lidi :-D ,

Nemate nekdo zkusenost s chybovou hlaskou monitoru NOT OPTIMUM MODE : RECOMMENDED MODE 1440x900??

Me to dela monitor SAMSUNG 940BW...Fakt nevim co s tim...

Mensi popis problemu:

Dneska jsem nainstaloval Windows Vista (64bit)...Vse slo bez problemu,az na rozliseni...Vite v ty zakladni verzi Vista v tom nastaveni rozliseni bylo jen 1600x1200 a jeste nejake mensi,ale ty jsem ani nezkousel...No a jelikoz max.rozliseni tohoto monitoru je 1440x900pix,byly asi pulcentimetrove okraje,ktere nebyly videt,protoze byly mimo obrazovku...Inu,nainstaloval jsem ATI drivery(mam ATI 2600XT,pouzil jsem originalni CD dodane v s touto grafikou...) a po jejich nainstalovani bylo mozne dat konecna rozliseni 1440x900...No,co myslite,ze by to nebyl Microsoft aby se neco nepodelelo??:-D...no tedy-navolil jsem rozliseni 1440x900 a dal použít...v tu chvíli černá obrazovka a na ní OSD(to je takovy to menu monitoru)s napisem:

NOT OPTIMUM MODE : RECOMMENDED MODE 1440x900 60Hz -to je ale presne to,co tam mam navolene...Docasne jsem to vyresil v nouzovem rezimu odinstalaci ATI driveru,coz mi dovolilo vratit se zatim alespon k jiz zminenemu rozliseni 1600x1200...Nemate s tim nekdo zkusenosti?? Na XP jsem nemel problem s rozlisenim 1440x900 -hold novy Wokna-novy chyby...Je to skoda,ze se Microsoft temito malimy ale razantnimi chybami "proslavil"... DEKUJI ZA TRPELIVOST A ODPOVEDI -HOOX Uvitam odpovedi i na mail HooX66@gmail.com

OMLUVTE PROSIM HACKY A CARKY,JSEM STUDENT 9. ROCNIKU ZS,NEMAM CAS SE UCIT,PROTOZE SE MUSIM UCIT:-D

31.10.2008 12:47
příspěvků:2

PROBLEM VYRESEN

Jestli ma nekdo tento problem,zkuste to co ja- AKTUALIZUJTE OS (pouze s "čistým" windowsem,ale tady se doufám warez nevede ne??:-D) ...Po aktualizaci Windows Vista jsem bez problemu nastavil rozliseni 1440x900,obraz byl trochu mimo monitor,ale to se spravi stisknutim tlacitka AUTO na monitoru:-)...Prominte za zalozeni topicu...HooX

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace