Úvod > Fórum > Ostatní > Kdo v Praze za rozumnou cenu pročistí notbook od prachu

Kdo v Praze za rozumnou cenu pročistí notbook od prachu

08.07.2015 08:14
příspěvků:31

Kdo v Praze za rozumnou cenu pročistí notbook od prachu, na počkání?

prosím cenu vč. materiálu (pasta, apod.)
díky

(doufám, že se takový dotaz smí zde položit)

stlačený vzduch mám, ale tím to nepomohlo

myslím tedy opravdu někoho zkušeného, kdo rozebere a důkladně vyčístí, namázne, smontuje a fertig

díky

08.07.2015 08:20
ověřen
příspěvků:2 090

Kdybys byl z Chebu, domluvili bychom se.

A proč by se takový dotaz nesměl položit?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
08.07.2015 08:44
příspěvků:31

Nevím, nevěděl jsem, zda se tu nemají řešit jen online rady.. :-)

08.07.2015 08:59
ověřen
příspěvků:2 090

Tady se řeší leccos, vlastně vše, co se týká PC a IT. Jen se trochu snaž nelézt na nervy moderátorům a některým dalším účastníkům fóra (viz Tvé předchozí vlákno).

Někteří jsou dost chytlaví

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
08.07.2015 09:07
ověřen
příspěvků:1 873

Tak v názvu je koukám v Praze...

Na tvém místě bych to nedával někomu koho neznám, ale do servisu.

Mají mnohé víceleté zkušenosti s notebooky všehodruhu....

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
08.07.2015 14:57
příspěvků:31
satam | 08.07.2015 08:59

Tady se řeší leccos, vlastně vše, co se týká PC a IT. Jen se trochu snaž nelézt na nervy moderátorům a některým dalším účastníkům fóra (viz Tvé předchozí vlákno).

Někteří jsou dost chytlaví

To, že jsou chytlaví na počínání laika, je jejich problém, já se nebudu snažit NELÉZT na nervy, protože pokud jim neznalost, nebo z ní pramenící jednání leze na nervy, pak je to jejich psychický problém a ne můj.. :-)

V mé branži také chápu, že např. tito moderátoři by ničemu nerozuměli, přesto by mi jejich neznalost (nebo jednání, pramenící z neznalosti branže, které tím pádem nelze shledat hloupým) nelezlo na nervy

:-) toliko k nervům moderátorů a jejich absence pochopení :-) a z ní pramenící "chytlavosti"

08.07.2015 15:24
ověřen
příspěvků:4 972

K věci.

Doporučoval bych najít nějakého malého soukromníka, který se zabývá prodejem a opravami a dát to tam.

V servisu se to na počkání jen tak jednoduše neudělá a za hodinu zaplatíš 500,-. Tipnul bych tedy, že s tím expresem to bude stát 1.000,- a to je fakt hodně!

P.S. K tomu lézt na nervy :-D

Pokud ten dotaz napíšeš jaksi v "mezích normy", pak se nikdo zlobit nebude.

Ale pokud někomu odpovíš na otázku jaký máš PC, že máš takový hranatý, bílý, na zemi u stolu /zkušenost/ pak ti asi neodpistí, že jsi laik!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.07.2015 16:35
ověřen
příspěvků:1 873

Ono když napíšeš, že hledáš někoho z Prahy, a hned první reakce začne o Chebu, to nepotřebuje komentář, že ..:-)

Navíc s dodatkem, který k následující tazatelově odezvě přímo vybízí to taky, že ..

To opravdu vyžaduje od moderátorů jistou odolnost... :-) :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
08.07.2015 16:37
ověřen
příspěvků:4 972

No jo a zrovna satam mne připomíná spam :-D

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace