Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Kde sehnat šasi k notebooku ?

Kde sehnat šasi k notebooku ?

07.04.2011 09:06
příspěvků:108

Dobrý den, mám doma notebook kterému chybí plasty v okolí klávesnice vč touchpadu, a také plasty v okolí LCD displaye - rámeček a víko, ostatní plasty v oblasti základní desky mám, .... notebook je plně funkční, LCD funguje ... konstrukce je OK , není nijak poškozený, dokonce ještě rok v záruce.

Hledám šasi aby vyl kompletní.
Název notebooku : GIGABYTE Q1580P
Parametry :
OS: Windows 7 Profi 64bit originální.
CPU: Intel Certino2 Duo 2,5Ghz dual-core
RAM: 4gb DDR2
GPU: Gforce GT130m 512mb
HDD: 500Gb 7200 ot./min. Seagate

Wi-fi,BT,DVD vypalovačka, 3x USB, HDMI,E-sata,VGA

Pokud by jste měli někdo zájem koupit notebook ve stávajícím stavu, mohu vám ho prodat, cena bude nízká - dohodou.

Děkuji za každý postřeh

07.04.2011 12:36
příspěvků:118

Zkus sem dát pár fotek.

07.04.2011 12:51
příspěvků:108

Tak jo, ty plasty o kterejch sem mluvil že tam nejsou, tak sou tam teď "rezervní" jsou pevný ale zelený a pocházejí z jiného tohoto notebooku , ... samozřejmě je prodávám s tím, tak jenom pro upřesnění

tady jsou ty fotky http://www.uloz.to/8569337/nova-slozka-rar

fotil sem to mobilem, zrcadlovku mám doma :/ , ale tak snad to bude stačit , jo jinak dám k tomu samozřejmě funkční adaptér a příslušenství, byl jsem první kupce (bločky, instalační CD atd atd)

Jen bych si dovolil vypsat hry které jsem na něm dohrál, pro přehled jaký má výkon.

Hrál jsem vždy na nejvyšší rozlišení a medium až high detaily , fps nešlo pod 25 spíše se pohybovalo mezi 30 - 40

GTA4, Test drive unlimited 2, NFS Shift, Mafia 2 (všechny DLC),The Sims 3, Dirt 2, Race driver Grid, Juiced 2, Call of Juarez.

Starší hry jako NFS Carbon nebo Assasin creed jdou s přehledem na vysoké nastavení.

07.04.2011 13:48
příspěvků:108

Notes + origo Win 7 64bit + adaptér + záručák do 2012

Představuji si 9 500 Kč , nový stál 19 000 , ale beru v potaz to že jsem tam vyměnil plasty a že zkrátka už není jako nový no ... (díky těm plastům)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace