Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Kamera na Notebooku

Kamera na Notebooku

22.03.2013 16:06
příspěvků:1

Hoj,

ještě včera jsem volal s kámošem s kamerou na skype. Normálně všechno fungovalo. Zapnu to dneska a už jde jen volat a kameru zapnout nejde. Píše to: skype nemůže nalézt žádnou webkameru. Nevíte co s tím? Jo a ještě jsme volali tři a dávali bezplatné videohovor na 7 dní. Tak nevím? Mám notebook a kameru v něm.

Díky předem.

22.03.2013 18:23
příspěvků:5 728

jaky notebook? ve spravci zarizeni ho vidis? neni na klavesnici nejaka klavesova zkratka pro vypnuti/zapnuti webkamery?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
23.03.2013 11:23
příspěvků:10

<fieldset><legend>radeksima</legend>jaky notebook? ve spravci zarizeni ho vidis? neni na klavesnici nejaka klavesova zkratka pro vypnuti/zapnuti webkamery?

Krom toho můžeš udělat následujicí: Reinstaluj ovládače na integrovanou webku, kup si novou webku

Podle mě by stačilo reinstnout ovládače.

29.03.2013 20:14
příspěvků:42

jaky notebook? ve spravci zarizeni ho vidis? neni na klavesnici nejaka klavesova zkratka pro vypnuti/zapnuti webkamery?

Jinak si kup tuhle kameru:http://www.czc.cz/logitech-hd-webcam-c270_2/78833/produkt?q-category-id=4ldb6vg316ha1avhmhdb916pm1 Ja mam tuhle a sem sní spokojen! stojí sice 658 korun ale je HD

Jinka ja mam vypinaní webky na F2
Ahoj

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace