Jak na Root Sony Xperia Neo MT15i - Android 4.0.4

22.05.2015 16:33
ověřen
příspěvků:1 873

Ok, počkáme..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.05.2015 16:33
ověřen
příspěvků:4 972

Tady POZOR ! Tam jsem to stahoval!

http://www.adrenalinezone.eu/products/root-pomoci-a.....

Nestahovat !!!

moderace: Znemožněno použití odkazu, který vede ke škodlivému softwaru
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 16:47
ověřen
příspěvků:1 873

No jo, ale ten link jsi si našel sám, ten ti sem nikdo nedával..

Když jsem se na ten adrenaline... odkaz zkoušel, tak mne vyhodil i android, ale tady tento se jeví ok, ale i tam je warning antivir, či-li bych si to otestoval i na online scanech..

A stáhl jsem to odtud a nic...soubory.rar se dají též otestovat.

http://superoneclick-download.soft112.com/download.html

Ale v truhle nemáš nic z mbam, ne ?
----------

Tak jsem to co jsem stáhl dal otestovat online tak avast, kaspersky, avira atd nic,

Ale u některých jsou označeny jako rootandroid apod soubory..

Což u těchto progr. na podobné akce asi není nic vyjímečného a bývá takto hlášeno, zejména u těch pseudoantivirů..

-----------

Ale co tam máš ve tvém případě těžko říct... ten link sis našel a následně i stáhnul ten soubor sám...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.05.2015 17:07
ověřen
příspěvků:4 972

Link na stažení se otestovat nedá, pokud ano pak já to neumím.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 17:13
ověřen
příspěvků:1 873

Link ne, ale stažené soubory, byly v rar ne? A už z cesty kam vede odkaz se dá někdy tušit lumpárnu, teď už pozdě bycha honit.

Jen mi nejde do hlavy ten avast, že ti to pouští...

------

No a pokud myslíš, že tam ještě něco je tak to zkus na viry.cz , tam to nebude trvat tři dny, než se s tím sám patlat.

---------------

Ten tvůj odkaz vede až na > any.gs ... což byl ten problém.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.05.2015 17:54
ověřen
příspěvků:4 972

Si děláš legraci, nebo ses ba to fakt podíval? Byly to exe.

Nechme to plavat, já to doladím, ale je to ještě dost práce.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.05.2015 18:03
ověřen
příspěvků:1 873

Já se na to díval, ale nestahoval, a vede to až na bordel stránky.. S výstrahami nic odtamtud nestahovat.

Já mám avast vyladěný.. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
23.05.2015 10:49
ověřen
příspěvků:4 972

Musím se vám omluvit, včera jsem to trochu přehnal - je to jasně moje blbost.

Ale člověk by čekal, že ty programy v odkazech budou funkční a ne zavirované.

Stále mám v PC binec :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
23.05.2015 14:34
ověřen
příspěvků:1 873

A jak by se pak ty bordel/viry do systému dostávaky ? :-)

...

Omluva se prijímá, ale myslel jsem, že si to už trochu hlídáš.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
23.05.2015 18:24
ověřen
příspěvků:4 972

Já si to pochopitelně hlídám jak umím, co ale s Antivirem, který hlásí že blokuje nebezpečnou stránku a než to udělá, je zde spousta havěti.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
23.05.2015 19:30
ověřen
příspěvků:1 873

To je mi na tom divné, pokud zjistil bordel tak by to blokl včas.

A nekliknul jsi náhodou po stažení na to xxxx.exe ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
23.05.2015 19:41
ověřen
příspěvků:2 090
bluespirit | 23.05.2015 18:24

Já si to pochopitelně hlídám jak umím, co ale s Antivirem, který hlásí že blokuje nebezpečnou stránku a než to udělá, je zde spousta havěti.

Myslím, že Avast dobře blokoval nebezpečnou stránku, ale ta havěť se tam dostala z jiné, kterou za nebezpečnou nepovažoval!

Už se mi něco podobného taky stalo.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.05.2015 04:30
ověřen
příspěvků:1 873

Jakou máš verzi avastu ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.05.2015 07:03
ověřen
příspěvků:1 873
satam | 23.05.2015 19:41

Myslím, že Avast dobře blokoval nebezpečnou stránku, ale ta havěť se tam dostala z jiné, kterou za nebezpečnou nepovažoval!

Už se mi něco podobného taky stalo.

Jak to myslíš? Že jednu blokuje a z druhé to poušti?

Pokud na stránce nic nevidí tak ji logicky nezablokuje.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.05.2015 10:20
ověřen
příspěvků:2 090

Avast zablokuje POTENCIÁLNĚ nebezpečnou stránku podle své aktuální databáze. Ale nezablokuje stránku, kterou v databázi nemá, jen proto, že z ní lze stáhnout "něco", co obsahuje další škodlivé "věci". To Avast neví.

Promiň, lépe svou úvahu popsat neumím.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.05.2015 12:43
ověřen
příspěvků:4 972

Avast mám stále aktualizovaný.

No já nevím, ale pokud Avast zablokuje stránku ze které se má stahovat, pak by stahovat jít nemělo i když je tam nějaké přesměrování.

V důsledku to totiž vypadá tak, že potencionálně nebezpečná stránka byla zablokována, ale z těch opravdu nebezpečných Avast klidně stažení povolí.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.05.2015 13:33
ověřen
příspěvků:1 873
svata | 24.05.2015 04:30

Jakou máš verzi avastu ?

Taky používám aktualizovaný, ale jakou verzi používáš?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.05.2015 13:46
ověřen
příspěvků:4 972

Jde ti o koupenou nebo free? Pochopitelně že free.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.05.2015 13:49
ověřen
příspěvků:1 873

Hmm, no jo, já používám starší verzi tu Osmičkovou (s osmi štíty)..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.05.2015 13:54
ověřen
příspěvků:4 972

Tak já když píšu Aktualizovaný, pak myslím jak Avast /tedy poslední verzi/ tak virovou databázi.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace