Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > 4.jadrovy procesor ukazuje 2.jadrovy

4.jadrovy procesor ukazuje 2.jadrovy

26.03.2014 20:07
příspěvků:1

Dobry den.
Mam PC HAL3000 Trinity Silver.

Z konfiguraci: AMD Trinity A10-5800K 3,8GHz (4,2 GHz turbo frekvency)

MSI FM2 A55M-E33 FM2
8GB DDR3 1333Mhz
AMD Radeon HD 7660D 2GB

Western Digital 2TB WD20EARX, 64 MB IntelliPower.

Pc jsem koupil cca před 6. měsicí.

Když jsem pc donesl domu, tak jsem si musel v BIOSu nastavyt grafiku(Protože je Intergovana)Tak jsem si ji nastavyl na 2GB.

a take jsou v BIOSu 3.režimy

1.ECO MODE, 2.STANDARD MODE, 3. OC GENIE II. tak jsem měl nastavene OC GENIE MODE což zvedne pri vykon o 120%.

Ale cca. po 5měsicích se mi během hraní ukazovala modra smrt.Tak jsem se rozhodl pro Přeinstalaci WIN7. Tak vše šlapalo dobře. ale nedavno jsem si všiml že se mi hry něak sekaji, a zeslabnul cely pc. Tak jsem se nahodně podíval do systemu a jsou tam jen 2jadra a to i v Zpravce Uloh. a v BIOSu byl nastaven ten STANDARD MODE.

Tak jsem to vratíl zpět na OC GENIE II, ale po cca 2minutach se pc vypne (modra smrt). a i když to je zapnute (na ty cca 2minuty) tak mam pořad jen dva jadra.

Nevyte někdo co stím prosím ? níkde mi už níkdo neporadí. předem se omlovam za chyby v textu. Děkjí.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace