Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Intel xeon x5460

Intel xeon x5460

16.09.2016 04:49
příspěvků:35

Dobrý den

Našel jsem na internetu že cpu ze socketu 771 by měl jít narvat po úpravě desky do socketu 775. Nikdy jsem tuto neviděl ani nezkoušel tak jsem to chtěl zkusit.

1. Deska gigabyte momentálně nevím název. cpu se načetl ale už se nenačetl win 10

2. Deska asus P5ql cpu se načetl ale už nenaběhlo načítání win 10 hodí to hlášku : bios není nastaven nastavte jej. Když se chci dostat do biosu tak mi to hodí stejnou správu.

Desku p5ql jsem zkoušel i podle nějakého návodu ve kterém bylo update biosu s microcode na cpu a socket 771, ale stejně to nepomohlo

Tímto bych se chtěl zeptat zda stim nemá někdo nějaké zkušenosti a nemohl mi poradit docela bych chtěl vyzkoušet jak to vůbec bude šlapat. Sice vím ze od takto starých komponentů se nedá nic moc očekávat ale proste mě to zajímá. Předem děkuji za jakoukoliv radu nebo pomoc

16.09.2016 06:14
ověřen
příspěvků:2 090

Především musíš BIOS upravit s původním CPU, s novým ho neupdatuješ!!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
16.09.2016 06:43
příspěvků:35

To možná bude ta chyba dal jsem updatovat bios již s xeonem zkusím.

myslím ze tady někde mám core duo zatím děkuji za radu

16.09.2016 19:22
příspěvků:35

Problém vyřešen děkuji za radu .

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace