Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Intel HD 4600 + Full HD monitor

Intel HD 4600 + Full HD monitor

01.07.2015 11:16
příspěvků:4

Zdravím, jak už název vypovídá, zajímalo by mě, jak by si integrovaná grafika Intel HD 4600 (Konkrétně v mobilním procesoru i3 4000m) poradila s Full HD monitorem, který chci koupit.

Jde mi totiž o to, že i když vím, že to tato grafika Full HD rozlišení papírově bohatě zvládne, zajímá mě, jak si povede v reálu. Tedy v situaci, kdy bych monitor využíval na sledování filmů ve Full HD, procházení webových stránek, programování (pouze základy v Java, Pascal,...) a občasné úpravy fotek.

Má s tím někdo nějaké zkušenosti, tím myslím, zda-li někdo používá Full HD monitor na této slabé integrované kartě, případně ještě slabší (HD 4200/4000,...)? Především mě zajímají ty Full HD filmy, zda-li by jeli plynule... (na notebooku s rozlišením 1600×900 a 1366×768 totiž jedou)

Případně zda-li zaznamenám obecné zpomalení chodu notebooku s i3 4000M, který má defaultní rozlišení 1366×768 pixelů a byl by k tomuto monitoru připojen...

Díky

PS: Jo, a kdyby ještě někoho zajímalo, co za monitor chci koupit, tak je to tento: https://www.alza.cz/24-samsung-s24d390h-d1146775.htm?kampan=heureka.cz_alza-cz_pc-doplnky_monitory_cpc

Tak mi kdyžtak můžete napsat, co na něj říkáte (zda-li se hodí na filmy, fotky...)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace