Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > instalace Windows vista

instalace Windows vista

01.07.2012 12:48
příspěvků:3

Ahoj,

po dlouhé době jsem se rozhodl přeinstalovat PC. Při startu jsem vložil CD s W Vista do mechaniky, nastavil Boot z cd-rom, instalace se spustila. HDD jsem před instalací naformátoval a dal jsem instalovat. Asi po 5 sec se mi na obrazovce objevilo :

"Instalace systemu Windows nemuze znovu inicializovat stroj pro nasazeni. Chcete-li system Windows nainstalovat,restartujete instalaci." Restart nepomohl. Nevíte co s tím? Děkuji

01.07.2012 13:00
příspěvků:5 728

tam muze byt problem ve spatnym mediu. Nebo take ovladace (muzes zkusit v biosu dat ahci do ide ci legacy modu)-nedoporucuji pokud se instaluje na ssdcko.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.07.2012 18:09
příspěvků:3

našel jsem podobný problém, který už někdo řešil : http://www.zive.sk/Poradna/sc-20/default.aspx?consultanswers=1&id_question=392593

Píše se tam o jakémsi programu Gparted LiveCD. Zkoušel jsem to taky, program se nabootoval a spustil. Problém je, že nevim co dělat dál. Když program naběhne jsou tam ikony: exit, screenshot, Terminal, GParted, Screen resolution a Network config.

Asi jsem pochopil, že bych měl otevřít ikonu GParted, ale ta se jakoby chvíli otvírá (problikne tam "scanning devices...", ale po chvíli se okno zavře. Vůbec nevim, co dělat.

03.07.2012 05:47
příspěvků:3

Problém vyřešen po formátování disku na NTFS v ubuntu

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace