Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Instalace Windows 8.1 na XPčka.

Instalace Windows 8.1 na XPčka.

14.04.2014 16:52
příspěvků:5

Ahoj,

už před hodinou jsem si zakoupil legální Windows 8.1 ale zřejmě se mi to nedaří nainstalovat na XPčka. Ukazuje mi to furt tohle- přiložené foto.

Je zde nějaká možnost řešení?

14.04.2014 16:56
příspěvků:5

Zde fotky

14.04.2014 20:15
příspěvků:5

Tak abych byl stručný-

Vždy, když kliknu na soubor setup.exe, (CD je přiložený v PC) tak mi vždy ukáže ten error. Opravdu není nějaká možnost? Klidně bych pak zformátoval PC, ale jde mi o instalaci Windows 8.1 na můj počítač.

15.04.2014 07:16
příspěvků:86

Zdravím

Pokud nemáte v PC nějaká důležitá data,která nejdou zálohovat tak bych volil čistou instalaci W8 8.1. Výhody: Z mého pohledu je to jednoduší,vyčistíte si tím celý počítač,nevyskočí vám žádné errory.

Postup: Při stisknutí tlačítka Power stisknete tlacitko DEL(DELETE) popřípaď jine (to záleží jakou máte základní desku(každý výrobce si stanovuje pro vstup do BIOSU své tlačítko většinou to býva Tlačítko DEL nebo F12,F2.

Pote si vyhledejte Bootovací sekvenci kde nastavíte Pořadí Bootování první 2 místa by měli vypadat ( 1- CD-ROM,2-HDD)

3) Pote jen uložíte nastavení Biosu Vložíte DVD s W8 8.1 restartujete PC a začnete instalovat (Postup budete mít už na obrazovce)

15.04.2014 07:16
příspěvků:86

Zdravím

Pokud nemáte v PC nějaká důležitá data,která nejdou zálohovat tak bych volil čistou instalaci W8 8.1. Výhody: Z mého pohledu je to jednoduší,vyčistíte si tím celý počítač,nevyskočí vám žádné errory.

Postup: Při stisknutí tlačítka Power stisknete tlacitko DEL(DELETE) popřípaď jine (to záleží jakou máte základní desku(každý výrobce si stanovuje pro vstup do BIOSU své tlačítko většinou to býva Tlačítko DEL nebo F12,F2.

Pote si vyhledejte Bootovací sekvenci kde nastavíte Pořadí Bootování první 2 místa by měli vypadat ( 1- CD-ROM,2-HDD)

3) Pote jen uložíte nastavení Biosu Vložíte DVD s W8 8.1 restartujete PC a začnete instalovat (Postup budete mít už na obrazovce)

15.04.2014 20:02
příspěvků:5

Děkuji moc, jdu si to momentálně vyzkoušet.

16.04.2014 17:28
příspěvků:5

Ahoj, mám další problém. Vždy, při bootovani cd se mi zasekne pocitac. A to vždy pri instalaci Windows po zformátovaní disku. Ten zasek je hrozně iritujici. Vždy po zaseku musím restartovat pocitac. Hrozně me to štve. Díky moc za pomoc.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace