Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Imperial glory - chyba

Imperial glory - chyba

11.11.2012 15:49
příspěvků:21

Zdravím ,

když jsem si chtěl zaspomínat na starý časy a zahrát zase imperial glory, tak se mi asi po půl hodině až hodině hraní,hra vypla a na hlavní ploše mi skočila chyba imperialglory.exe, a po první chybě to začalo dělat co dalších 10 minut. Nevíte někdo čím by to mohlo být ? na různej stránkách jsem četl něco o windowsech,

Předem díky za odpověď

11.11.2012 20:31
příspěvků:5 728

mas nejnovejsi patch?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
12.11.2012 07:34
příspěvků:21

jako na imperial glory? tak to nemám, jedinej patch co byl vydanej (tak 1.1 ) a co jsem si o něm četl tak je tam jenom oprava na zrychlování hry a na něaký boje, tak jsem myslel že ten patch na to nemá žádnej vliv.... je teda potřeba ho stáhnout?

12.11.2012 08:17
příspěvků:5 728

za zkousku nic nedas. Treba tam opravili i bugy. jinak co mas za sestavu?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
12.11.2012 16:48
příspěvků:21

No sestavou to nebude, zkoušel jsem to na dvouch pc jeden je 2 roky starej, a ted mám nový HP: Intel Core i5 2450M s frekvencí 2,5 GHz, 2 gb grafika, 4 gb ram, win: 7,

a když jsem hrál imperial poprvé na svým stolním pc před 5 nebo 6 roky kde jsem měl xpčka, tak tam to šlapalo bez problému

12.11.2012 16:52
příspěvků:21

no a jedinej patch byl vydanej v roce 2005 a to ještě win. 7 nebyly, nic jinýho tě nenapadá čím by to mohlo být?

13.11.2012 07:18
příspěvků:5 728

to ze windows 7 nebyli, neznamena ze je tam opraveny nejaky bug, ktery ti zpusobuje pady popripade zkus hru pustit v kompatibilnim rezimi (pravy tlacitko na ikonu, vlastnosti, kompatibilta, tam to najdes. ale moc tomu neverim ).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.11.2012 10:54
příspěvků:21

A co to ten bug presne je?

13.11.2012 11:03
příspěvků:5 728

bug= chyba v programu, tkera zpusobuje spatne chovani (napr. padani aplikace, zpomaleni v urcitych castech hry atd,...).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.11.2012 11:11
příspěvků:21

Aha, tak diky moc , dneska tam zkusim dat ten patch, tak uvidim

14.11.2012 10:38
příspěvků:21

tak patch na to nemá vliv, nevíš čím by to mohlo ještě být ?

27.12.2012 14:21
příspěvků:1

Chyba v Imperial Glory: Ten program není pořádně odladěný. Proto se hra prodávala jako druhák a za málo... V programu nastane konflikt po bitvě. Nejvíce k nasr. je, že vyhrané...., kdy se nepřítel vzdává. To, že se vzdává je ale ŠPATNĚ, protože program už neumí vojáky vrátit zpět někam na předchozí území. Jakoby s prohrou nepočítal Pravděpodobnost chyby se zvyšuje v momentě, kdy je na place více vojáků u nepřítele.

Chyba probíhá následovně: na každém území můžou být jen čtyři vojska. Program ale NEUMÍ počítat do tří !!!! Vyšle ti na území 3, možná i čtvrtou doplňovací armádu a v momentě, že se jeho vojska vzdávají, tak už je nemá kam umístit, protože tam, odkud je vyslal, už jsou další jeho tři armády. Nastane na 99.9 % CRASH!

A Pyro Studios? Kdysi jsem jim o tomto problému psal, ale nikdy se tím asi ani NEZABÝVALI. Nikdy mi nikdo neodpověděl. NEMÁ CENU TADY TO TÉMA PRODLUŽOVAT, PROTOŽE OPRAVUJÍCÍ PATCH NEEXISTUJE !!!

Ten PATCH 1.1 opravuje jiné BUGY a to sice: poškození lodí při námořní bitvě je původně špatně navržené a při bitvě musíš nejprve kliknout na nějaký oddíl, aby se ti konečně začala obrazovka hýbat tak jak má, resp. při původní verzi v úvodu každé bitvy (před ní), nefungují kurzory, dokud neklikneš.

Jinak si myslím, že hra pojede i pod Vistou a 7kama.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace