Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > HyperX Cloud 2 mutnutý mikrofon?

HyperX Cloud 2 mutnutý mikrofon?

08.04.2017 14:26
příspěvků:40

Zdravím, mám Cloud 2 sluchátka cca týden. Už asi 3-4dny mám problém s mikrofonem a to ten, že když začnu mluvit na TeamSpeaku tak mě neslyší, přitom jsem nic nenastavoval nikde.. Jednou jsem teda mikrofon ze sluchátek dal pryč a cca za 2dny ho dal zpátky a fungoval. Včera se mi stalo to samé, ale i když ten mikrofon dam pryč a zpátky tak to nefunguje. Nějaké rady? Rady co jsou na HyperX stránce jsem zkoušel a nepomohli.

08.04.2017 15:00
ověřen
příspěvků:4 972

Nehledal bych chybu v mikrofonu,ale v nastavení zvukovky.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.04.2017 18:05
příspěvků:40

Tak na kábli je externí zvuková...

08.04.2017 18:08
ověřen
příspěvků:4 972

Však jsem napsal kde to hledat

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace