Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > HP Pavilion 500-410nc je dobrý?

[VYŘEŠENO] HP Pavilion 500-410nc je dobrý?

Dotaz vyřešen reakcí: 13.04.2015 13:45

13.04.2015 13:00
ověřen
příspěvků:15

Zdravím všechny,

můj starý notebook už dožívá a já se rozhodl koupit si stolní PC.

Chtěl bych na něm hlavně pracovat, ale také pouštět filmy, občas zahrát i nějakou hru. Jde mi o to, aby plynule pracoval a já nemusel při každém prokliku čekat. Byl mi doporučen tento:

HP Pavilion 500-410nc

je dobrý? Popř. budu rád za doporučení vhodného stroje. Jsem opravdu laik a pouze uživatel počítače a každá rada se mi hodí.

Díky moc za Vaše tipy
Dalibor

DDalibor
13.04.2015 13:38
ověřen
příspěvků:1 873

Tak to není žádná hitparáda :-)

Otázka je kolik chceš do pc vrazit, pak by sis mohl nechat zde udělat návrh sestavy v dané ceně v maxu výkonu ... Tedy optimální sestavu k ceně.

Případně uveď i zda chceš komplet od myši přez OS až po monitor tedy celý komplet...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
13.04.2015 13:45
ověřen
příspěvků:15

Uvažoval jsem do ceny kolem 15 tis. včetně monitoru.

Ostatní příslušenství jako myš, klávesnice atp. nepotřebuji - dělám u českého distributora a umím si za dobré ceny sehnat pěkné věcičky (nevím jestli zde mohu dávat značku, abych nedělal reklamu). Jak jsem psal, nejsem žádný pařan, počítač mám spíše k práci (excel, mail atd) a potřebuji aby šlapal a občas si na něm přehrál nějaký film. Na hry mám xbox360;-)

DDalibor
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace