Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Hlasité vrčení a nekonečné načítání Microsoft corporation

Hlasité vrčení a nekonečné načítání Microsoft corporation

23.01.2013 11:19
příspěvků:4

Zdravím vás, prosím o radu, co s notebookem Dell (1525). Kolikrát začal šíleně vrčet, stačilo ho zaklapnout a znovu zapnout a nebyl problem. Jenže dnes nechtěl přestat vrčet, tak jsem ho vypla a když jsem ho chtěla znovu zapnout, sice to šlo, ale jednak to nabídlo černou obrazovku, jestli chci spustit klasicky nebo s opravou a ať dám jedno nebo druhé, tak to skončí u načítání s nápisem Microsoft corporation. Uběhne půl hodiny stejně žádná změna. Do toho šíleně vrčí, tak nevím co to může být. Zkoušela jsem vyndat ze zásuvky, vyndat baterku, vysát prach, ale nic nepomáhá. Před pár dny se mi objevila během používání modrá obrazovka, že mám zastaralé Visty a že mám aktualizovat. Tak třeba to má souvislost. Děkuji za každou radu.

24.01.2013 12:32
příspěvků:2

ja tento problem měl se starym notebook acer aspire 5720z taky tam byl vista a prostě spadla tak zčlo načítaní microsoft corporation a nic tak sem se naštval a přeinstaloval a rovnou na sedmičku 32 bit a konečně už není pomalý a na to že ma pouze 1 gb ram jede se sedmičkou výborně jo a s tím hučením stačí bud vyčisti větrák nebo ho vyměnit

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace