Herní PC do 16k

14.08.2014 18:33
ověřen
příspěvků:442

Vážení rádcové, počítačoví mágové a nadšenci,

můj kamarád se na mne obrátil s tím, že by chtěl sestavit herní PC do 16 000,- bez OS. Nuže skoro celí den hledám, zkoumám a hodnotím a dal jsem dohromady komponenty, dle mého vhodné, ale raději se optám na vaše názory a případné změny. :-) Nejčastěji bude hrát WoT, takže aby to zvládalo BF4 ve fullHD je zbytečnost. :-D

Sestva: http://www.czc.cz/3iatqemjtojt4ap4pkq6qlf6rc/seznam

Edit: Změna HDD(omylem jsem tam měl do Ntb)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
15.08.2014 09:29
příspěvků:86

http://www.czc.cz/0a7qvof4fig4ia5b76d4e12ag9/seznam

za mě takto vykonější a kvalitnější komponenty

15.08.2014 09:56
ověřen
příspěvků:442

Co se týče RAMek budiž, A-DATA by mohly být spolehlivější. Procák s grafikou.. Už jsem zažil že se Intel hádal s grafikou s čipem AMD, tak jsem se tomu chtěl vyhnout, ale pokud jsou zkušenosti, že to těmhle bude klapat, tak budu jen rád. :-) Jen, když přidám cenu za DVD-ROMku + kabely, a také bych viděl raději jinačí než BOXovej chladič na procák, tak to bude už přes 17 000 :/

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
16.08.2014 10:15
příspěvků:86

ja mam i5 s R9280 a zadnej problem co se tyka chladice box staci v budoucnu muzes dokoupit zapomel jsem na NAPAJECI KABEL ALE TO JE TAK 60 KC COZ JE NIC

16.08.2014 18:32
příspěvků:44

http://www.czc.cz/12jjrrn3kogbe8idijbb60cb06/seznam bral bych to takhle

17.08.2014 17:44
ověřen
příspěvků:442

Super, děkuji za rady :-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace