hdd 5V

16.04.2012 09:55
příspěvků:2

Dobrý den mám disk Toshiba 2,5 palce se zapojením sata doufám že to píšu správně.Ale můj dotaz ja zda ho můžu dát do klasického stolního pc.Jedná se mi o napájení zda je shodné a nemůže sae střeba spálit.Děkuji za odpověď

16.04.2012 09:58
příspěvků:2

skusil jsem ho napojit ale nic vůbec se nehlásí.Díval jsem se je na něm napsáno voltage 5V .Mam strach že jsem něco pokazil a disk jsem spálil

16.04.2012 15:07
příspěvků:5 728

problem by nemel nastat a nechapu proc zakladas zbytecne dalsi tema. Spis bych to videl, ze hdd bude mrtve

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
16.04.2012 22:39
příspěvků:1 279

2,5 palcové notebook SATA disky jdou připojit naprosto standardně do klasických PC (IDE disky ne, tam je třeba redukce, to samé u všech 1,8 disků, ať jsou IDE, nebo SATA) Pokud disk není videt ani v biosu, je špatná minimálně elektronika.

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace