Úvod > Fórum > Ostatní > Grafika vs TV

Grafika vs TV

21.09.2015 07:27
příspěvků:4

Zdravím Vás a prosím o radu,
Mám:
PC: Core 2duo E8420 - 3HGz
Paměť: 4GB
Typ Systému: 64bit
Systém: Windows 7 - neaktualizovaný

Grafiku: AMD Radeon™ HD 6450 - 1GB - včera stažen, z oficiáoních stránek, balík aktualizací a nainstalován

TV: Technika 32-278B - 81cm

Po zapojení dohromady, jak přes HDMI, tak přes PC slot, mám před sebou krásnou 81cm velkou šmouhu. Dobrá přeháním. Písmo je rozmazané a obraz celkově neostrý. Když vyzvětšuji obraz, abych mohl pracovat, tak kolem písma je bílý obrys. Hrozn z toho bolí oči a celkově to je nepoužitelné.

Po najetí na AMD catalist control center mi ukáže, že mám grafiku úžasných 32Bitů/pixel.

Pc mám na internet, práci s dokumenty a grafy (forex).

Poradíte, jak toto rozchodit, abych mohl pohodlně pracovat?

21.09.2015 08:18
ověřen
příspěvků:4 972

Máš to na TV správně nastavené, nestači to tam jenom zastrčit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.09.2015 08:51
příspěvků:4

V TV jsem bohužel nenašel žádné nastavení, které by toto zlepšilo. Pod jakou položkou toto bývá prosím tě?

21.09.2015 08:55
ověřen
příspěvků:4 972

Myslel jsem jenom nastaveni zdroje HDMI, nic jiného tam není.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.09.2015 09:14
příspěvků:4

tak to ano, na HDMI jsem přepnut. Prošel jsem i kompletní nastavení TV - teď např. mám "game mode". Je to lepší. Vše ale pořád rozmazané. Vhodné na zničení očí.

21.09.2015 09:17
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus personal, ale spíš to vidím na něco špatně v PC. Na klasickém monitoru je to dobré?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
21.09.2015 09:29
příspěvků:4

Tam jsem také bojoval. Pak se ale zdálo, že dobré. Na druhou stranu byl to malý 19" monitor, takže tam jsem toho tolik nepoznal.

21.09.2015 09:36
ověřen
příspěvků:4 972

Já už se s tímto kdysi setkal, ale fakt nepamatuju, koukni na tohle http://fyzika.jreichl.com/main.article/view/1524-rozliseni-sd-a-hd

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace