Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 560 Ti problem...

Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 560 Ti problem...

20.06.2012 10:39
příspěvků:10

Zdravim, mam takovej mensi problem....

Zakladni deska intel DH55TC, v ni je procesor i5, a grafika Grafická karta GIGABYTE N560OC-1GI....(NVIDIA GeForce GTX 560 Ti)

Prave grafika mi dela problem.....

Po uprave PC, kde pribyla grafika a SSD disk OCZ Agility 3 Series 120GB, na kterem bezi OS Win7 64Bit a battlefield 3....

Ovladače mám aktuální a zkoušel jsem i beta ovladače, ale problém tam pořád je....

Zapnu Battlefield a hraju treba 2 hodiny v pohode....pripojim se na jinou mapu a hra bezi na 20-25FPS.....to stejny kdyz jsem na odzkouseni zapl Diablo 3, taky nehratelny....

Pomohl az restart.....Vcera jsem se pripojil do hry, kde behem chvilky koncilo kolo, do te doby 20 FPS, po nacteni dalsiho kola vse v normalu....Opravdu to nejak nechapu, nikdy jsem se s tim nesetkal.....

Mam zkusit cistou instalaci windows?

Jeste me napadlo, porizoval jsem i zvukovou kartu SOUND BLASTER AUDIGY SE a kvuli problemum s ovladacema, jsem to rozjel az na 5 pokus a navic na tech neoficialnich ovladacich od Daniela (ted nevim jak se dal jmenuje) a aspon to funguje dobre, ale jestli jsem tema ovladacema predtim, po kterych tam zustaly veci, ktere odinstalovat uplne nejdou, ani smazat neco nezkazil?

Diky za pomoc

20.06.2012 11:40
příspěvků:5 728

zkusil bych take naopak starsi ovladace. pokud se prida novy ssd, grafika a zvukovka, tak bych ten windows chte nechte preinstaloval.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
20.06.2012 11:51
příspěvků:10

Jo jeste dodam, ze byla cista instalace.....

Tak starsi drivery zkusim, ale stejne to nejak nechapu..-(

20.06.2012 12:01
příspěvků:1 279

Veškeré produkty, které jsem tu popsal mají na internetu oficiální zdroje ovladačů, které by měly fungovat bez problémů, jinak souhlasím s tím reinstalem OS

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace