Úvod > Fórum > Ostatní > Gamepad HAMA a Win 7

Gamepad HAMA a Win 7

18.03.2014 17:24
příspěvků:19

Ahoj, koupil jsem si gamepad HAMA Black Force, což je kopie ovladače na PS3. Koupil jsem si ho kvůli Dark Souls, kterážto hra se na kombinaci klávesnice+myš prostě hrát nedá. No a milej gamepad nefunguje. Windowsy ho sice tak nějak vidí, hlásí mi, že mám zapojen USB generic joystick, ale prakticky se to nedá kalibrovat, protože mi to detekuje jen osu X a Y a pár tlačítek. Stáhnul jsem offic. ovladač z HAMA stránek, jeho instalace proběhla a opět se nestalo nic. Navíc jsem ani nikde nenašel od toho ovladače nějakej ovládací panel, kde bych mohl redefinovat tlačítka atd. Ovladač se asi nainstaloval jen do windowsů a víc nic. Na různých fórech doporučují restarty, odpojit/zapojit gamepad atd. to jsem všechno zkusil a nic. Windowsy mi dál hlásí, že mám dvě neurčená zařízení a to zařízení standartu HID a Generic USB joystick. Zkusil jsem pustit asi tři hry a žádná mi gamepad nenašla. Taky jsem ho vyzkoušel na vedlejším počítači s Win XP, zastrčil jsem ho do USB a šlape okamžítě bez chyby, takže nevím co dál.

Počítač mám s Win 7, aktualizace zapnuté, takže asi poslední SP nainstalováno :-)

Předem díky za rady.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace