Úvod > Fórum > Internet > Internetová komunikace > funkčnosť internetu

funkčnosť internetu

31.08.2013 21:05
příspěvků:3

Prosím vás potrebujem vážne poradiť, pýtal som sa viacerých ľudí ale nič nezmohli.

Už asi týždeň mi ukazuje že nie som pripojený na internet. To by bolo aj normálne, lenže mne ide všetko ako má, normálne si otvorím prehliadač a ide všetko ako by sa nič nedialo, takže to že mi to vypisuje mi ani tak moc nevadí keď mi všetko ide len som zvedavý, preto by som rád počul odpoveď.

Ďakujem

P.S. nevedel som ako mám nazvať túto tému, viem že to má byť niečo konkrétne k tomuto problému ale nič ma nenapadlo tak dúfam že som nikoho neurazil

31.08.2013 21:54
ověřen
příspěvků:67

A když spustíte diagnostiku sítě ve win 7, tak Vám to řekne co? (stačí kliknout na ten křížek)

www.nonstop-pc.cz - nonstop servis PC a notebooků v Praze a jejím okolí
31.08.2013 22:27
příspěvků:3

nič, tam je všetko v poriadku

31.08.2013 23:11
ověřen
příspěvků:67

Pokud to začalo z ničeho nic, tak zkuste obnovení systému (samozřejmě na bod, kdy to bylo OK)

www.nonstop-pc.cz - nonstop servis PC a notebooků v Praze a jejím okolí
31.08.2013 23:47
příspěvků:3

no ono to robí aj na iných zariadeniach ktoré sú pripojené, mali sme tu pred nedávnom búrku a od vtedy to blbne,

01.09.2013 09:03
ověřen
příspěvků:67

Aha, tak bych ještě zkusil přehrát firmware na routeru, ale asi tam něco odešlo a divím se, že to funguje :-)

www.nonstop-pc.cz - nonstop servis PC a notebooků v Praze a jejím okolí
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace