Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Fallout New Vegas HELP!!

Fallout New Vegas HELP!!

13.04.2014 09:33
příspěvků:21

Takže som si kúpil hru na CD a normalne mam steam účet otvoril som setup hra zapla moj steam tam som hru normálne aktivoval keyom a začala sa inštalácia v steam okne 6 GB keď sa doinštaluje tak hra sa začne sťahovať ako keby odznova keby som ju nemal keď pozrem do vlastností hry a místní soubory tak tam nič neni tak kde to dpč ten inštalátor dáva ? nechce sa mi to sťahovať mam rychlosť sťahovania 400 kb/s tak pls poraďte

13.04.2014 09:56
příspěvků:21

ešte raz som to skúsil a keď sa doinštaluje tak to ako 6 GB je aktualizacia piše ale to sa mi nezda lebo hra má byť nainštalovaná a update iba pridá určité veci opravy bug fixi atď ale keď dám otvoriť místní soubory tak tam proste nič neni ale ukazuje mi že hra zaberá 6 GB tkks aj keď idem ručne steam /steam apps/common je tam len prázdna složka Fallout New Vegas enplczru a v nej nič ale asi to fakt budem museť nechať stiahnuť :-(

Ale keď otvorim to CD ako autorun a mam akože už nainštalovanu hru ale nič nikde niejej tak tam ma mpreinštalova´T odinštalovať hrať preinštalovať znova sa pusti instalacia ale žiadny iny vysledok odinštalovať normalne sa pusti steam odstraňuju lokálný soubory hrať- pusti sa steam a začne sa stahovať odznova hra

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace