Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Fallout new vegas dead money pomoc

Fallout new vegas dead money pomoc

20.04.2011 11:46
příspěvků:17

Potřebuji pomoct při postupu dále,skončil jsem u těch 4 vypínačů a vpravo je jakýsi plánek rozvodu,když je chci zapnout tak mi to napíše že je to zarezlý a potřebuji větší sílu nebo co šipka ukazuje na toho supermuanta co mám jako ukolovýho parťáka když dám mluvit tak mi něco řekne a nic se nastane.

Asi není najezenej,jenže v okolí už nejsou žádní nepřátelé.

Všem kdo pomůžou dík.

20.04.2011 15:13
ověřen
příspěvků:430

<fieldset><legend>ICEMAN</legend>Potřebuji pomoct při postupu dále,skončil jsem u těch 4 vypínačů a vpravo je jakýsi plánek rozvodu,když je chci zapnout tak mi to napíše že je to zarezlý a potřebuji větší sílu nebo co šipka ukazuje na toho supermuanta co mám jako ukolovýho parťáka když dám mluvit tak mi něco řekne a nic se nastane.

Asi není najezenej,jenže v okolí už nejsou žádní nepřátelé.

Všem kdo pomůžou dík.

já to neznam a nikdy jsem to neviděl, ale co takhle jít třeba trochu víc zpět (jestli to jde) pro nepřátele a pobít je?

little_wolf
21.04.2011 06:50
příspěvků:17

Vyřešeno až to budete někdo hrát a budete mít stejný problém tak se mrkňete na youtube Dead Money Part6 tam je to krásně vysvětlený.

21.04.2011 07:30
moderátorověřen
příspěvků:282

Mrkneme, ja zatim jeste ani nedohral zakladni verzi fallout new vegas. Dal jsem se na stranu robota a ted uvazuju jestli nepustim starsi save a nezmenim sve rozhodnuti

27.04.2011 10:59
příspěvků:17

Dodávám že je to dobrej datadisk s lepší atmosférou než základ plnej pastí,odolných nepřátel (ze začátku),a pomalího postupu který vyžaduje bystré oko.Herní doba mohla být delší ale mě to trvalo cca.15hod. při prolezení většiny míst.

A jěště jedna maličkost hodně si promluvte z kařdým z přidělených spolubojovníků dá se z nich výmáčknout celkem 3 nový perky a ůplně na konci ve vaultu v tý místnosti kde mluvíte z počítačem jsou na stole zlatý cihly jedna má 35Kg ale já ji prodal po návratu za 9856 zátek a všechno nově získané vybavení se dá odnést zvlášť nové zbraně a hrát dál v základu.Moje hodnocení je 87%

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace