Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Facebook-problém s přihlášením

Facebook-problém s přihlášením

09.03.2012 17:51
příspěvků:17

Zdravím,

vždy, když se chci přihlásit do mého účtu na facebooku, napíše mi to, že mám zadat telefonní číslo a prý mi tam pošlou kod, který následně vložím do příslušného pole. To by nebyl až takový problém, kdyby mi ale ten kod přišel. Měl mi přijít SMS-kou. Myslel jsem si, jestli to třeba nepůjde pomocí hovoru, ale nešlo. Když chci hovor, tak mi to napíše toto: "Žádáte příliš mnoho kódů v krátkém časovém období. Zkuste to znovu později." Přitom třeba celý den jsem žádný kod nežádal, nevíte co s tím může být, dokážete mi někdo poradit?

09.03.2012 18:36
příspěvků:69

Stávalo se mi to taky, ale dej prostě Hlavní stránka nebo Další a nevšímej si toho, mi už to teď nedělá. Vždycky, když se přihlásíš tak si toho nevšímej a konec.

09.03.2012 18:52
příspěvků:17

Díky za odpověď, ale když dám další, tak mi to napíše toto: "Potvrzení vašeho telefonního čísla se nezdařilo. Zkuste to znovu."

09.03.2012 19:53
příspěvků:69

No a nemáš tam nahoře normálně možnost jít na Hlavní stránku ? Mělo by to jít, mi to tak šlo.

09.03.2012 20:17
příspěvků:17

Mám tam napsané facebook, normálně to logo, ale když na to kliknu, tak se nic nestane a nebo odhlásit se.

10.03.2012 11:37
příspěvků:1 279

Napsal bych přímo jim a né sem na fórum, komunikovat se s nima dá, i když né nejlíp.....

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
10.03.2012 14:14
příspěvků:17

Tak už jsem to vyřešil, díky za vaše odpovědi. Nakonec se ukázalo, že Facebook posílá SMS pouze do O2.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace