Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Extrémní pomalost netu..

Extrémní pomalost netu..

14.12.2011 09:48
příspěvků:7

Zdravím!

Poslední dobou mi net běhá extrémně pomalu.. Rychlost se pohybuje tak do 6kb/s..

Mám starou plečku XP vyrobenou v roce 03.. Není to žádný dělo, ale bohužel rodiče neplánujou financovat nic lepšího..

Počítač už jsem vyprázdnil jak to šlo.. Disk D jsem naformátoval.. Do Céčka se mi nechce, pokud vím, tak by mi to smazalo i OS.. A než by to táta přivezl kámošovi, aby OS nainstaloval, tak by to bylo aspoň 14 dní.. To se mi nechce..

Mám modem od U:fona.. Většinou to běhalo tak na 120kb/s.. Byl bych šťastnej za vyšší rychlost, ale pokud by se to dalo vrátit na těch 120, tak bych byl spokojen...

Dokáže mi někdo poradit, co s tím?

14.12.2011 10:00
příspěvků:5 728

zkusit ho pripojit na jiny pc, zda je problem v tvem pc nebo v rychlosti ufona (na ktery si hodne lidi stezuje). Kde bydlis, respektive v jake lokalite mas ten internet? Nestahovals moc, ze by ses dostal do fupu?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.12.2011 10:20
příspěvků:7

radeksima> U otce na noťasu běhal vcelku normálně, ale to už nějaká doba bude.. Pochybuju, že bych moc stahoval.. Naposledy yslím 4gb hru, ale to už je tak 2 měsíce.. vždycky to byly jen malý blbosti.. Od března, kdy nám končí smlouva toho ufona rušíme..

Svatava, okres Sokolov.. Karlovarský kraj

14.12.2011 11:42
příspěvků:5 728

no oni maj 8GBm fup a jestli treba brouzdas 3 hodiny denne a stahujes blbosti, tak tech 8GB mas za pul mesice to vim z vlastni zkusenosti

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace