Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Externak od WD nebezi

Externak od WD nebezi

28.02.2012 16:13
příspěvků:7

Zdravím, mám problém s externím harddiskem od WD http://www.alza.cz/western-digital-my-book-essential-2000gb-d191948.htm. Nechce běžet při zapojení usb pouze bliká ale točí se. PC ho neneajde prostě nic. Rád bych kouknul dovnitř ale nevím jak se tam dostat nehci ho znicit..diky za pomoc

28.02.2012 17:24
příspěvků:5 728

zkousels jiny USB kabel?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
29.02.2012 09:30
příspěvků:1 920

Nehrčí disk, nepíská ani nic jiného? Kdy se to stalo (najednou, pomalu to začalo blbnout...). Ext jsou z mé vlastní zkušenosti šunty všechny, měl jsem po rukách 4 exthdd všichni stáří max pár měsíců a všichni problémoví.../adata, wd, verbatim.../ a do pětice, je to tak 2 měsíce zpět, co mi psal kamarád, že mu taky odešel (pískal)

záruka, v nejhorším rozhodně bych nikdy na zálohu dat nepoužíval exthdd

29.02.2012 15:38
příspěvků:7

no s jinym kabelem to také neběží.No trošku chrčí ale nic velkého. No je v záruce ale nechci přijít o data no...spíš by mě zajímalo jak se do něho dostanu?

29.02.2012 18:31
příspěvků:5 728

Muzes krabicku rozmontovat a uvnitr se bdue nachazet standardni 3,5disk, ten muzes zkusit vlozit do pc nebo pres USB redukci. Pri reklamaci vetsinou vymenuji box(aspon co vim) a disk tam nechaj, pokud je v poradku-kdes to kupoval? Muzes se zkusit primo poptat prodejce.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
29.02.2012 19:24
příspěvků:7

jj nechci to ale rozdělávat silou aby to uznali.žádný šrouby, leda páčit šroubovákem..no koupenej je z czc

29.02.2012 20:04
příspěvků:5 728

Ty data z toho nedostanes, pokud to nerozdelas. jinak jeste jeden mini dotaz-zkousels to i na jinym pc s jinym usb kablem?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace