Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > existuje reseni?

existuje reseni?

13.01.2013 21:00
příspěvků:4

Zdravim,

mam docela velkej pruser s externim hdd.Jedna se o zn.Apacer AP320,kapacita 320gb.Hdd obsahoval utilitku,nevim presne nazev,ale mislim ze se to menovalo DiskLock utility.Slouzila k rozdeleni hdd na public zone a security zone.Problem je v tom ze jsem zapomel heslo a navic nedopatrenim smazal i utilitku.Ve windowsech vidim pouze public zone ktera ma cca120gb,zbyla cast, security zone ma zbytek,ale tu bohuzel nevidim.Objevila se az pozadani hesla v zminenem programu.Existuje,prip.napada vas nejake reseni jak se dostat k security zone a zachranit data? Nebo v nejhorsim pripade jak naformatovat cely hdd aby mel svou puvodni velikost 320gb(nejhorsi moznost kuli ztrate dat?

vopred dekuji za vase rady.

13.01.2013 21:07
příspěvků:5 728

jstli neznas heslo, tak se do disku nedostanes, opravdu jsi ho zapomel?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.01.2013 08:12
příspěvků:4

bohuzel ano....jedine ze bych to jeste zkousel,ale nemam zminenou utilitku.Uz jsem ji taky na netu hledal,bohuzel nevim presny nazev,tak je to tezky...Je divny ze neni ani na strankach vyrobce:-(

14.01.2013 09:30
příspěvků:5 728

taky jsem ji nikde nenasel.asi se bude jednat o oem, kterou apacer prekupoval. kazdopadne, co mas za operacni system? abch poradil aspon slouceni oddilu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.01.2013 10:57
příspěvků:4

Windows 7

14.01.2013 13:18
příspěvků:5 728

Ovládací panelyVšechny položky Ovládacích panelůNástroje pro správu (staci sctrl+c a napsat do adresniho radku, kdyz pustis tento pocitac) tam bez do spravy pocitace a najdi si sprava disku. Zazalohuj vsechny data z disku, smaz obe partitiony na externaku a vytvor novy oddil.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.01.2013 23:37
příspěvků:4

ok,diky mooooc,povedlo se ,takze ted vidim ext.hdd jako dva disky,E a F.

E je ten vetsi cca 250GB(public zone) a F je cca 50GB( security zone).Ted, prosim te daji se spojit do jednoho bez formatovani disku E?

Kdyz ne,holt to necham takhle.Jeste jednou mockrat dekuji za pomoc,uz jsem si myslel ze budu mit z 320 gb hdd pouze 250gb:-)

15.01.2013 09:07
příspěvků:5 728

neformatovat, ale odstranit oddily.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace