error 22

17.07.2013 18:24
příspěvků:2

Zdravím všechny.

Mám problém s počítačem, a to ten, že jsem surfoval po internetu, najednou se PC restartovalo, načetl se BIOS, disky a všechny zařízení, ale ve chvíli kdy by měl naběhnout windowsácký boot manager s volbou operačního systému se na prázdné obrazovce objeví error 22 a dále počítač nereaguje. zkoušel jsem vyměnit paměti a disky. Nepomohlo. Na netu jsem našel, že to má souvislost s odpojením hardwaru. S počítačem přitom nebylo jakkoliv manipulováno, nemá někdo podobnou zkušenost, případně radu, jak problém vyřešit?

17.07.2013 18:59
příspěvků:5 728

pockat, to s temi disky nechapu, tos vymenil i ten bootovaci a presto se chyba objevuje?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
17.07.2013 22:07
příspěvků:2

presne tak, vyhazel jsem uplně všechny, i přesto se hláška objeví

18.07.2013 18:19
příspěvků:5 728

zkus vyresetovat CMOS pamet. Popripade muzes zkusit flashnout bios. Co mas presne za desku?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace