Úvod > Fórum > Hardware > Tipy na hardware - ohodnocení PC sestavy > Dve herné zostavy do 28 000

Dve herné zostavy do 28 000

15.10.2014 17:57
příspěvků:1

Ahojte, mám zaujímavú úlohu: Potreboval by som poradiť pri zostavení dvoch počítačov. Budú určené primárne na hry. Určené pre dvoch bratov, ktorí musia mať každý vlastný herný PC ale približne rovnaký, že aby sa nehádali.... (darmo by ste vysvetľovali že jeden PC bude herný a druhý len na internet :-)). Tým že je to PC pre deti je taktovanie na 100% vylúčené. Preto myslím že by stačila aj lacnejšia doska, chladič na procesor určite stock a podobne...

Jedná sa mi len o komponenty. Poskladám to sám. Monitor, operačný systém, klávesnicu, myš majú.

Rozpočet je okolo 28 000 na oba PC. Nie je až taký striktný, pri odôvodnení by sa dal aj prekročiť.

K tomu mám dva staré PC, ktoré by som potreboval zlikvidovať. Buď niečo z nich využiť alebo ich predať v celku a pridať to k rozpočtu. Oba počítače sú samozrejme plne funkčné.

PC1:

CPU: Pentium(R) Dual-Core CPU E5700 @ 3.00GHz

RAM: 2x2GB Kingston DDR3
MB: G41MT-D3V
GPU: NVIDIA GeForce GT 440 1GB
HDD: 500MB
PSU, CASE: nejaký Eurocase šrot 450W
PC2:
CPU: AMD Athlon 64 X2 5600+
RAM: Kingston 1GB DDR2
MB: GA-MA74GM-S2H
GPU: NVIDIA GeForce 9500 GT 512 MB
HDD: 500GB
PSU, CASE: sú, ale neviem aké :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace