Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > DSLMON, USB, MODRÁ SMRT

DSLMON, USB, MODRÁ SMRT

15.08.2011 12:35
příspěvků:7

Zdravím všechny.
Mám takový problém.

1) Při spuštění PC vyskočí okno DSLMON Warning.

Má to prý souvislost s modemem Sagem.

Někde jsem nalezl, že dslmon je nepodstatná věc která jde zakázat, což jsem také udělal.

Internet funguje zatím bez problému.

2) Když zapojím FlashDisc do jakékoliv USB zdířky, nastane tzv. MODRÁ SMRT.

Potřebuji vědět, zda-li to má nějakou souvislost, případně řešení.

Jestli to má souvislost, problém by měl nastat i u jiných PC (neodzkoušeno). Řešil bych to koupí nového PC(pomalej klump) a jiného Modemu. Nebo koupí modemu a vyřešení problému č.2.(pokud by se to tím nevyřešilo samo)

Čímž se dostávám k dalšímu dotazu. Lze vyměnit modem bez souhlasu poskytovatele internetu?

OS je XP HomeEdition. K modemu Sagem nemám přístup(PC není můj), takže bych byl raději pro řešení bez modemu.

15.08.2011 12:46
příspěvků:1 920

Ahoj, stejný problém jsem našel na jednom anglickém fóru.

Zkus odpojit modem, nebo celý internet od PC, nainstalovat ovladače na modem a zkus zapojit usb.

Jestli chceš nový pc, něco ti složíme, i levný kancelářský, modem taky, modem (switch, jen lan) je levná záležitost.

15.08.2011 12:56
příspěvků:7

Děkuji rozhodně to zkusím, ale chvíli potrvá to ověřit. Ozvu se jak to dopadlo.

15.08.2011 13:00
příspěvků:5 728

ad2-to muze zpusobovat spatny ovladac (taky se mi to stavalo)- ja to vyresil preinstalaci systemu, ale melo by stacit updatovat USB driver

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
22.08.2011 12:11
příspěvků:7

Ze začátku se omlouvám za zdržení.

Jak to dopadlo? - Bída! Dozvěděl jsem se, že ten počítač je 5 let starý. Když jsem chtěl aktualizovat ovladač, tak to spadlo. No hrůza! Za život jsem narazil asi 3x na "modrou smrt". U tohoto PC to bylo asi 12x za 3 hodiny. Doporučil jsem koupit nový PC nebo alespoň přeinstalaci OS. Prý to používá nějaká babička na internet, takže koupě je prý zbytečná.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace