Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Druhý HDD

Druhý HDD

26.01.2016 23:15
příspěvků:25

Zdravím
Mám problém se druhým hdd v notebooku.

Mám dva disky: první je 240GB ssd na kterém je windows a spol a druhý je starý plotnový 500GB místo mechaniky kde mám filmy a seriály a tak...

Ten druhý se mi ale zobrazuje jenom v biosu a ve správci zařízení, ve správě disků ani v tomto počítači není vidět... Nevím si rady a budu vděčný za každou radu :-)

Předem dík

27.01.2016 06:31
ověřen
příspěvků:2 090

Patrně nemá přidělené písmeno.
Vlož sem screen Správy disků.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
27.01.2016 07:56
příspěvků:25

:-D :-D omlouvám se moje chyba, je tam akorát jsem si ho nevšiml, asi se mi to otevřelo v malém okně nebo jsem byl prostě ospalý :-)

Kažkopádně jsem mu přiřadil písmenko a už je to v pohodě a dík za tvůj čas :-)

27.01.2016 10:27
ověřen
příspěvků:2 090

Nemáš zač, rádo se stalo.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
03.04.2016 11:30
ověřen
příspěvků:2

Ahojky, má stejný problém, koupil jsem disk SSD Kingstom Hyper Savage 240 GB a dal jsem ho do stolního PC.

Chci ho mít jako systémový disk, nahlásil že se nainstaloval ovladač a to je vše. Nikde není vidět jen ve správě disků a já nevím jak dál.Stejně vypadá jak ten skreen uvedený víše jen tam je online.

A já nechápu co mám dělat aby se mi zobrazil v PC.

Poradíte mi tak zvaně polopatě ?
Děkuji slavek.

03.04.2016 11:43
ověřen
příspěvků:4 972

Příště si založ vlastní téma. Klikni na něho pravou myší a přiřaď mu písmeno. Případně sem dej screen.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.04.2016 11:55
ověřen
příspěvků:2

Omlouvám se že jsem nezaložil vlastní téma, opravdu se moc nevyznám, pravou myší jsem zkusil klikat ale nenabídlo mi nic abych vložil nějaké písmeno.

Neumím sem vložit ani ten screen.

Když kliknu pravou myší na ten partition kde je napsáno nepřiřazeno tak je tam jen ,,Nový jednoduchý svazek,, dále ,,Vlastnosti,, a ,, Nápověda,,

03.04.2016 12:09
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace