Dotaz

07.12.2015 06:44
příspěvků:2

Mám sestavu http://www.czc.cz/eiqkhe3iiggf5a0ncqdlj46raf/seznam a nevim jestli by nebyla lepší tahle: http://www.czc.cz/dnpbj7ageogb9ba5khb6t4not6/seznam

Rozpočet je 13k - 13,5k.

Budu to potřebovat objednat aby to přišlo do vánoc.

Děkuji za odpověď.

07.12.2015 09:46
ověřen
příspěvků:2 090

1. Chybí účel použití PC, bez toho těžko hodnotit

2. Na míru postavená sestava je vždy lepší, než koupená hotová, ta je vždy alespoň částečně "zajíc v pytli"

3. Proč AMD, když pro většinu využití je lepší použít intel?

4. Zdroj Whitenergy nepatří mezi nejlepší, je lepší použít některý Seasonic

5. U první sestavy chybí monitor. Záměrně?

Na postavení sestavy na míru není na fóru bohužel teď nikdo k dispozici

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.12.2015 10:28
příspěvků:2

Ad. 1) Účelem PC budou každodenní domácí práce popřípadě referáty, prezentace a pod.

Ad. 2) Souhlasím...

Ad. 3) AMD bývají levnější než Intel ale souhlasím, že jsou dost lepší.

Ad. 4) Na ten zdroj se ještě kouknu díky za radu.

Ad. 5) Monitor chybí záměrně mám už zařízený jiný a u druhé sestavy bych ten monitor tím pádem nebral.

Ovšem děkuji za Vaši odpověď a čas.

07.12.2015 11:49
ověřen
příspěvků:2 090

Pak bych souhlasil s Tvým výběrem s výhradou toho zdroje (a nejspíš bych vzal slabší, kolem 320W pokud nepočítáš brzy s výrazným upgradem) a rovněž bych nespěchal s chladičem CPU dokud nebudu přesvědčen o tom, že BOX mi nestačí a potřebuji lepší. Ale je to jen a pouze můj názor a pro jistotu si ho nech potvrdit jinde.

Jen bych Tě rád upozornil, že čím víc se budeš ptát, tím více názorů dostaneš a nejspíš budeš mít nakonec docela zamotanou hlavu.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace