Úvod > Fórum > Ostatní > Divně rozházené barvy ve videu

Divně rozházené barvy ve videu

16.10.2015 18:44
ověřen
příspěvků:270

Zdravím mám takový problém ... dělalo mi to už dřív ale nějak se to samo vyřešilo .. na Facebooku a i na ostatních video přehrávačích třeba i na Novinkách ... mi to dělá takové divné kostičky ve videich ... a jsou divně zbarvená .. ( Obrázek)

Na přehrávačích v PC jako je VLC atd mi to nedělá , nedělá mi to ani na Youtube ... prostě jen FB,novinky atd atd ...

Nevíte někdo co s tím ?
OS - win7
Prohlížeč - Google Chrome
Grafika - Ati radeon hd 7850 2gb

Nic :D
17.10.2015 10:21
ověřen
příspěvků:4 972

Ten obrázek je focený, nebo je to printscreen. Pokud ps, pak je vadná grafika, zkus jiné ovladače.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.10.2015 11:30
ověřen
příspěvků:270

Je to printscreen , to mě napadlo taky ale to by to dělalo u všeho přece ne ? ... Na youtube mi to nedělá , v přehrávačích a ani u her když hraju ...

Nic :D
17.10.2015 11:33
ověřen
příspěvků:4 972

Tak to je fakt divné. Aktualizuj Flash Player.

https://get.adobe.com/cz/flashplayer/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.10.2015 13:05
ověřen
příspěvků:270

Pouzívám Google Chrome

"Váš prohlížeč Google Chrome již obsahuje aplikace Adobe® Flash® Player built-in. Pokud budou k dispozici nové verze přehrávače Flash Player, prohlížeč Google Chrome se automaticky aktualizuje."

Nic :D
18.10.2015 13:13
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud to jde na You Tube a jinde ne, pak mne nic jiného než ten Flash Player nenapadá. Zkus ho aktualizovat. A podívej se, zda v pluginech chrome není zapnutý 2x.

https://support.google.com/chrome/answer/142064?hl=cs

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.10.2015 14:59
ověřen
příspěvků:270

Zapnutý dvakrát není :/ nevím co s tím ...

Nic :D
18.10.2015 15:03
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus tedy jiný prohlížeč, třeba je to vina Chrome.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.10.2015 12:28
ověřen
příspěvků:270

Asi je opravdu problém v prohlížeči Chrome , nemáš nějaké typy na dobrý PRohlížeč ?

Nic :D
19.10.2015 12:37
ověřen
příspěvků:4 972

Co znamená to asi? Byl jsem velmi spokojený s Operou.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.10.2015 22:04
ověřen
příspěvků:270

Zatím se problém v ostatních prohlížečích neukázal , proto píšu "asi" ... díky za tip :-)

Nic :D
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace