Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > Cudzie zariadenia v google účte

Cudzie zariadenia v google účte

18.03.2023 13:33
příspěvků:1

Zdravim,

Je to odbornejsí problem asi malokto bude vediet poradit no som vdacny za kazdu radu.

Za tyzden sa mi nahlasili 3 zariadenia do uctu google, neprisla mi ziadna notifikacia emailom, mam dvojfaktorove overenie tvare alebo ze sa musim sparovat bluetooth. Facebook mi uz ukradli, neviem ako ho ziskat spät, v priebehu 5 sekund mi zmenili email aj mobil, notifikacia prisla (no uz tam bolo ako som zistil 3 dni nahlasene zariadenie Windows Taliansko (aj ked vpn chapem). No hoc som v momente dal ze to niesom ja a hned som urobil co sa dalo uz bo neskoro. Pozrite fb: Michael Svk

Nemal som facebook zalohovany no viem ze facebook si robi zalohy na serveroch da sa to ziskat spät ? Mam tam vzacne zahranicne kontakty a ine veci fakt som z toho uz 6 dni zufaly a robim co sa da. Gmail som zalohoval (len neviem ako potom v pripade potreby tie data spät vlozit).

No predvcerom som zistil ze sa mi nahlasilo dalsie zariadenie, Mac a teraz uz ani nevidno polohu, chodim na google prihlasene zariadenia kazde 2 hodiny, co mam ine robit, ked mi ani nepride nptifikacia ako keby to vsetko aj dvojfaktorove overenie obisiel. Co mam robit prosim ? Uz fakt nevladzem.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace