Úvod > Fórum > Software > crysis 64bit problém

crysis 64bit problém

20.02.2015 15:36
příspěvků:102

Dobrý deň. Vopred sa chcem ospravedlniť ak to je duplicitná téma no skúšal som hladať a nič som nenašiel. Problém mám, že mi na mojom windows 7 64bit nejde spustiť crysis. hru mám originál. Dávnejšie som ju hral na mojom starom pc kde som mal 32bitoví systém no po upgrade PC som sa rozhodol Že si to znova zahrajem no problém je že keď zapnem hru mám len čiernu obrazovku a potom mi ukáže že prestal pracovať. nevedeli by ste mi pomôcť ? už som skúšal na nete hladať rôzne rady no ani jedna zatial nepomohla. skúšal som prepísať bin 64 na bin 32 a tak spustiť, stiahnuť nejaký bin 32 z netu a starý bin 32 prepísať na bin32.bac/bin32(old) ako to bolo v návodoch no ani to nepomohlo. písali niekde, Že je treba zmeniť exe súbor taze momentálne tam mám warez spúšťač, ktorým som zamenil original v snahe že to pôjde no nepomohlo ani to.

20.02.2015 17:18
ověřen
příspěvků:1 873

Zkus to spustit v režimu kompatibility vista service pack2, a spustit jako správce..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
20.02.2015 17:40
příspěvků:102

to som skúšal. nepomohlo.

21.02.2015 08:21
ověřen
příspěvků:1 873

No ono, jestli to teď máš pochroumané díky těm pokusům, tak by bylo rozumné to odinstalovat, vyčistit registry a nainstalovat znovu.

Pokud jsi tam to či ono postupně měnil tak další případné kroky které by vedly ke spuštění díky tomu úspěšné nebudou.

Takže vždy po neúspěchu to vrátit do origo stavu před pokusem. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
21.02.2015 10:18
příspěvků:102

už sa mi to podarilo spraviť. som to reinstaloval a cez bin64 som tam niečo pomenil v kompatibilite a už to ide no chcel som si tam dať Blackfire mode no ten mi spúšťa hru cez bin32 a tak mi to nejde spustiť. neviete prosím ako to spojazdniť cez bin64 ?

10.03.2017 15:34
příspěvků:1

já mam problém z Crysis Warhead mam složku Bin32

a mam Windows 10 hru spustím chvíli mam černou obrazovku

a pak hra vypadne a napíše Program Crysis Warhead přestal pracovat poradte mi prosím crysis 1 mi jde normalne

10.03.2017 17:33
ověřen
příspěvků:4 972

Ta hra je koupená a je na tvůj systém 32/64 bit?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace