Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Counter strike source

Counter strike source

07.01.2009 22:57
příspěvků:11

Ahojda, prosimo pomoc!!

na kompu mám nainstalovanýho countera... normálně mi to jede bez sekání... klidně i 12:12... i víc, v pohodě.... no a na noťasu se mi to strašně seká i třeba 5:5.. přitom noťas je výkonostně lepší, než klasickej komp... mám na něm visty na notasu... a to mi doporučujou ¨, že mužu mít všechny detaily naplno, ale mám je na minimum a stejně!! prosim pomozte!!! čím to muže být, vistama? něco špatně nastavené??

děkuji všem opravdu moc!!

07.01.2009 23:00
příspěvků:11

jinak mám všechny další aplikace povypínané.. a ted mě napadá, že kámoš má uplně stejnou verzi countera na defakto stejným výkonstnim notasu taky s vistama a šlape mu to ok, takže to vistama být nemuže.. .-(

11.01.2009 19:18
příspěvků:10

Tak jestli nemáš výkoný notebok hlavně procesor a grafickou kartu okolo 128 MB, což na minimum v bohatě stačí, ale nějaké zapnuté Antilisingy na 8x u této grafiky je nepřípustné.

Proto je idealní grafická karta typu Ge-Force 7600 256 MB ještě v AGP sběrnici a nebo Ge-Force 8600 PCI-Expres 16x a tak pod...

Na těchto kartách je možné si hru užívat na plné detatily, bez sekání a jiných okolo problémů.

A nebo je problém na některých herních servrech, když je tam připojeno přes 40 lidí a více, pak se není čemu divit, že to běhá i na nehvýkonějíší sestavě dost pomalu, neboť je servr dost přetížen.

11.01.2009 19:20
příspěvků:10

A ještě zkus uvést blyžší parametry tvého noteboku...

Jaký má procesor a grafarnu atd...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace