Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > COD 4...problém.POMOZTE prosím

COD 4...problém.POMOZTE prosím

09.03.2013 09:30
ověřen
příspěvků:108

Zdravím,

mám problém s COD 4.. když to začnu hrát hra jede plynule...asi 30-50 FPS.. ale občas se to sekne asi na 1s a ventilátor v PC...nabere velký otáčky. Potom se to rozsekne a hraju dál...Otáčky zase klesnou. Dělalo mi to i u COD 2 a COD 5.

Ale u jiných her mi to nedělá. A dřív asi rok zpátky mi sem celou COD 4 dohrál bez problémů. Potom sem ji odinstaloval. Mezi tím sem stihl už 2x přeinstalovat systém. Kvuli změně HW...samozřejmě na lepší HW. a pak kvuli disku. Ještě dodám že u COD 5 to nedělalo skoro vůbec.. jen párkrát ze začátku pak to bylo taktéž v pohodě. Zkoušel sem stáhnout nejnovější ovladače na grafiku. Ale nic. Prosím pomozte mi. Nevím čím to je. Možná mám zastaralý ovladače toho Směšovač stereo..nebo co to je. vim jen když to vypnete tak vam žádný COD nenebaěhne. Kdyby někdo o tom něco věděl nebo měl stejný problém napište mi prosím. Stručné info o mé PC sestavě: Stará..to kde mi to šlo v pohodě: Intel Celeron D, 1GB DDR2, nVidia GeForce 8500GT. Nyní mám : Intel Pentium D 3.00 GHZ dvoujádro, 2GB RAM DDR2, Msi N520 GT 1GB. Děkuju za případnou odpověd. Mám Win7 64-bit. Dřív sem měl 32-bit.

Sestava: Intel Pentium D 925 3.00GHz,, dvoujádro RAM: 2,00 GB Dual-Channel DDR2 @ 267MHz (4-4-4-12) (planuji přidat 2GB) GK: Msi GeForce N520GT 1GB 350W zdroj HDD:149GB FUJITSU MAXTOR STM3160211AS ATA Device (SATA) MB: Gigabyte Technology Co., Ltd. P35-S3G (Socket 775) Windows 7 64-bit
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace