Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Chyba 0x80070570

[VYŘEŠENO] Chyba 0x80070570

Dotaz vyřešen reakcí: 19.09.2016 15:18

31.08.2016 14:01
příspěvků:7

Ahoj,

Dnes se mi stal s notebookem takový problém. Kdykoliv se pokusím něco odstranit (obrázek, song..) napíše mi to výše uvedenou chybu. Obrázky ani nejdou otevřít a některé programy nefungují (např word a excel píše, že je nedostatek paměti, což není. Nejde mi ani uložit např. soubor z mailu.

Netušíte někdo co s tím? Potřebuji pracovat do školy a jsem bezradný.

Jedná se o notebook Lenovo s procesorem i7, 8GB ram, windows 8.1, stáří 2 roky, víc se v tom moc nevyznám.

Děkuji všem za jakoukoliv odpověď!!

04.09.2016 06:03
příspěvků:2

Zkus nainstalovat FileShreeder

04.09.2016 13:26
ověřen
příspěvků:4 972

FileShreeder se neinstaluje a také to neřeší daný problém.

Zkontroluj disk a dej sem screen - úpravy/kopírovat.

http://www.slunecnice.cz/sw/crystaldiskinfo/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.09.2016 11:01
příspěvků:7

Ahoj, bohužel ani stahovat nemůžu, vždy to napíše selhalo. A když stáhnu jinde, přenesu na flashce a zkouším pak instalovat cokoliv, tak mi to taky hodí nějakou chybu.

Zjistil jsem, že vždy dočasně pomohlo přes funkci vyčíštění disku vyčistit disk c a vyčistit systémové soubory, ještě před pár dny to pomáhalo, teď už ne.

Rozhodl jsem se, že zkusím Obnovení-> Úplné smazání a přeinstalace windows. Mám disk rozdělen na C a D, všechny moje data jsem přetáhl na D, nevíte prosím, jestli se nezformátuje disk kopletně včetně D? ... Podle mě by neměl, ale co jsem četl na internetu, tak fakt nevím a mám v tom dost guláš... Děkuji moc

19.09.2016 11:23
ověřen
příspěvků:2 090

Nejspíš máš totálně zaplněný disk.
Fix té chyby najdeš třeba tady

https://www.youtube.com/watch?v=ORkxtSwzJ2I

možná, že Ti to pomůže.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.09.2016 12:21
ověřen
příspěvků:4 972

Mužeš naformátovat jen C a D zůstane, ale stejně je vždy lepší si data před podobnou akcí zálohovat. Ne vždy se to povede i když zpravidla je to lidská chyba.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.09.2016 12:46
příspěvků:7
satam | 19.09.2016 11:23

Nejspíš máš totálně zaplněný disk.
Fix té chyby najdeš třeba tady

https://www.youtube.com/watch?v=ORkxtSwzJ2I

možná, že Ti to pomůže.

Disk by neměl být zaplněný, total commander mi ukazuje na C 120GB volných a na D 270GB volných...

Zkusil jsem to podle videa, i když tam to dělal týpek na nějaký paměťovce a zatím se zdá, že by to pomohlo, každopádně asi stejně zkusím přeinstalovat ten systém ..

Jinak děkuji :-)

19.09.2016 12:49
příspěvků:7
bluespirit | 19.09.2016 12:21

Mužeš naformátovat jen C a D zůstane, ale stejně je vždy lepší si data před podobnou akcí zálohovat. Ne vždy se to povede i když zpravidla je to lidská chyba.

Já jsem to právě myslel tak, jestli při tom "Úplně smazání a přeinstalace windows" se smaže i disk D ... je tam napsáno , že bude pc ve stavu, v jakém jsem ho dostal, že se obnoví do továrního nastavení, tak právě nevím...

19.09.2016 12:55
ověřen
příspěvků:4 972

Rozhodl jsem se, že zkusím Obnovení-> Úplné smazání a přeinstalace windows.

Jenda věc je to smazání s defragmentací oddílu C a následná instalace na C, druhá věc je Obnovení do továrního nastavení. V tom druhém případě bude počítač ve stavu v jakém si ho koupil, tedy bez programů které si instaloval a bez tvých dat.

Pokud chceš data zachovat, platí pro tebe první možnost. Tedy data přesunout na D, C zformátovat a nainstalovat systém + ovladače.

Stejně ale doporučuji zálohu všech důležitých dat!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.09.2016 14:19
příspěvků:7

Dobře, díky. Já teda asi zazálohuju všechno i z disku D na exterňák a dám to Úplné smazání a přeinstalace, já nejsem moc zkušený uřivatel a ani nevím, jak bych pak systém instaloval, když u ntb nebylo instalační cd a předpokládám, že když zvolím toto v nastavení, tak se to celé provede +- samo ..

19.09.2016 14:21
ověřen
příspěvků:4 972

Dokážeš sem dát screen ze Správy disků, abycom viděli zda máš recovery oddíl?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.09.2016 15:14
příspěvků:7

Takto?

19.09.2016 15:18
ověřen
příspěvků:4 972

Takže pokud chceš data zachovat, musíš je zálohovat např. na externí disk.

Pak můžeš počítač obnovit do továrního nastavení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.09.2016 17:48
příspěvků:7

Dobře, děkuji. Znamená to tedy, že disk nemám doopravdy rozdělen, ale jen se tak tváří?

20.09.2016 02:38
ověřen
příspěvků:4 972

Copak nevidíš že je tam i oddíl D?

Zálohuj všechna data a obnov systém do továrního nastavení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace