Úvod > Fórum > Software > Chyba srttrail.txt

Chyba srttrail.txt

12.01.2017 11:43
příspěvků:1

Dobrý den, mám problém s počítačem. V sobotu jsem měl v pořádku PC, vše na něm šlo. K večeru jsem měl problém s tím že se mi počítač vypnul a hlásil mi chybu: chybějící soubor srttrail.txt .

Po tomto jsem počítač vypnul "natvrdo" kdy jsem podržel tlačítko na zapnutí 3 sekundy.

V neděli jsem počítač chtěl zkusit zapnout a jediné co mi vyjelo načítání kde je "příprava automatické opravy", poté problikne obrazovka a ukáže se tam "probíhá diagnostika počítače", poté se počítač vypne a jede to od začátku. (zase "připrava aut. opravy" a poté "probíhá diagnostika PC"). Do BIOS jsem schopen se dostat i do BOOT menu. Kdyby mi někdo dokázal pomoci budu rád.

12.01.2017 12:21
ověřen
příspěvků:4 972

Resetuj CMOS.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace