Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > CHYBA OVLADAČE

CHYBA OVLADAČE

23.01.2018 13:29
příspěvků:2

Dobrý den, kupoval jsem od kamárada grafickou kartu, přeinstalovali jsme system aby se nehádali ovladače. Naistaloval jsem pak určeny ovladač AMD ke grafické kartě, ale furt mi to píše tuhle chybu. Prosím o radu. Děkuji

23.01.2018 16:10
ověřen
příspěvků:2 090

Patrně není nainstalovaný správný ovladač. Bez dalších údajů /HW počítače, operační systém, grafická karta) nelze více sdělit.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
23.01.2018 16:13
příspěvků:2

Grafika: asus r7 260x
Operační system: win-7 64 bit
Zdroj: Fortron FSP460-60HCN

23.01.2018 20:32
ověřen
příspěvků:2 090

Sice většinu HW jsi nenapsal, chybí hlavně základní deska.

Ale přesto: Měl bys mít ovladač verze 15.201. Spoustu dalších informací včetně známých problémů a jejich řešení najdeš tady: https://www.asus.com/cz/Graphics-Cards/R7260XOC2GD5/HelpDesk_Download/

Doporučuji otevřít si i FAQ (Vědomosti).

A hlavně: Vždy používej ovladače od výrobce HW, v případě tvé GK tedy od Asusu. Ovladače od AMD tam nemají co dělat!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace