Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Chyba grafiky / monitoru

Chyba grafiky / monitoru

22.06.2008 17:45
příspěvků:1

Zdravím, ode dneška mám celkem velkej problém. Hrál jsem hru Armed Assault a najednou z ničeho nic, hra zamrzla a v obraze se objevila jakási rozmazaná mřížka. OK, hra zamrzla, nic tragickýho, řekl jsem si. Když PC nereagoval po několik minut, tak jsem ho restartoval. V pohodě, Windows se začaly bootovat a pak místo aby se objevila plocha, tak obrazovka zčernala a monitor hlásil "Není signál".

Krom toho, pokud jdu do BIOSu nebo vlastně kamkoliv jinam, kam mi to PC ještě dovolí, všude jsou grafický chyby (podivný barvy, obraz zamrzává, počítač nereaguje, všechno různě přes sebe atp.). Zkoušel jsem nabootovat i Linux, ale dopadlo to uplně stejně. Mám grafiku Asus GeForce EN7300GT Silent, kompatibilní s Asus deskou M2N-SLi Deluxe, procesor AMD Athlon 64 3500+ a 2 GB RAM. Monitor mám Neovo F-417.

Nicméně, zkoušel jsem grafiku vyměnit za nějakou starou no-name 8 MB grafiku, co jsem doma našel, ta sice nedělá grafický chyby, nicméně asi nezvládá nastavený rozlišení 1280x1024 a tak monitor hlásí, že signál je mimo rozsah. Tudíž to Windows se nedostanu ani ve stavu nouze a do Linuxu taky ne. Nemáte někdo tušení v čem by mohl být problém?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace