Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Černý obraz při zapnutí ntb

Černý obraz při zapnutí ntb

09.03.2013 08:18
příspěvků:3

Zdravím,mám od čtvrtka problém s mojím ntb,po zapnutí najede bios pak se načítá černý obraz windowsu a ve chvíli kdy to má přebliknout na modrý obraz s výběrem profilů,v té chvíli zůstane obrazovka černá je freeznutá a nic se neděje,přes nouzový režim mi pc zapnout jde tak jsem zkoušel unninstal ovladače grafické karty a po restartu už se to rozjelo,ale když jsem stáhl zase ovladače tak po restartu to samé,myslíte že by mi mohla odejít grafika a po odinstalaci ovladačů to jelo jen na integrované?prosím o nějaké rady děkuji.

09.03.2013 09:09
příspěvků:5 728

jaky ovladace jsi odinstaloval? Zkousels obnovu systemu? Co mas za noetbook? Kdyby ti odesla GK, tak by to spis hazelo modrou smrt, spis bych zkusil novejsi/starsi ovladace.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.03.2013 10:37
příspěvků:3

měl jsem ovladače aktualizované automaticky,celou dobu jelo vše ok,ale ve čtvrtek jsem přišel k pc a byl vyplý a když jsem ho zapl už to začalo dělat to o čem jsem psal,ntb mám lenovo ideapad y560,myslíš že bych měl přes one key recovery zkusit obnovu systému?já jsem si právě myslel že to bude k ničemu chtěl bych první zjistit všechny alternativy.

09.03.2013 11:17
příspěvků:5 728

ne pres key recovery, ale primo v nouzovem rezimu key recovery ti smaze cely disk.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.03.2013 11:34
příspěvků:3

no zkoušel jsem a nepomohlo to hudba všechno jede v klidu když jsem odinstaloval ty ovladače myslím si že jsem odvařil grafiku v poslednich dnech byla hodně zahřátá

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace