Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > částečné obnovení windows 10 chyba appek ze store

částečné obnovení windows 10 chyba appek ze store

19.07.2016 23:39
příspěvků:9

chci se zeptat když obnovím častečně se zachováním dat windows 10 tak se mi zachrání appky ze storu ale ve windows.old a nejdou ani používat ani ničím vymazat napadlo mně nabootovat hirens nebo linux ale je to lenovo yoga však znáte efi32 takže mi poradte neco jineho nelze pouzit ani vyčištění disk ua vymazání sys souborů nebo ani unlocker prostě nic i když převezmu přístupová práva ke složkám na sebe ve windows.old jsou nefunkční ale zaberou spoustu místa a jeste k nim instalovat nové proboha yoga má jen 30 gb paměť

20.07.2016 12:22
ověřen
příspěvků:4 972

Neumím ten blábol přečíst.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.07.2016 20:21
příspěvků:9

Mám Lenovo Yoga Tablet 2 851f a kdyz použiju částečné obnovení do továrního nastavení se zachováním uložených dat se stažené apliakce ze storu uloží do c:windows.old a nejsou použitelné a nelze je vymazat ani unlockerem. Když dám úplné obnovení vymažou se ovladače chipsetu a fotky, videa a mp3. Chci se tedy zeptat jak vymazat stare aplikace ze storu ve windows.old protože i když si je dám ukládat na sd nelze je z ní vymazat jedině formát sd opět ztráta dat.

23.07.2016 06:29
ověřen
příspěvků:2 090

Nevím, jak je to u tabletu, ale ve Windows systémech existuje aplikace Vyčištění disku, po jejím spuštění nabídne i vyčištění včetně systémových složek (mj. windows.old) a tam lze sožku windows.old kompletně odstranit.

Pokud jsem špatně pochopil Tvůj dotaz a moje odpověď Tvůj problém neřeší, pak se omlouvám.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
23.07.2016 11:48
příspěvků:9

vpodstate se odstrani vse krome tech appek a pokud se o to pokousim dal pak tim odrovnam i ms edge

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace