Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Call of Duty - Advanced Warfare ( artefakty )

Call of Duty - Advanced Warfare ( artefakty )

24.12.2014 10:13
příspěvků:102

Ahojte.

Včera som dostal od strýka ako vianočný darček túto hru no keď som ju nainštaloval som sa nepríjemne prekvapil. Po každom spustení kampane sa mi ukazovala tá ukážka čo je na začiatku a mal som hrozné artefakty v hratelnej časti hry. Skúsil som dať všetko na minimum, či to nerobí náhodou antialiasing ako mi to robilo v league of legends no nepomohlo. Ak bude treba pošlem aj obrázok z toho no musím to znova nainštalovať, lebo som včera odinštaloval hru a chcel skúsiť či sa niečo nepokazilo počas inštalácii. Predsa dať za hru skoro 60€ a potom to nejde. Help me please :-)

Zostava: CPU- AMD FX-8320, GPU- AMD R9 270X, 8GB ram, HDD- WD 1TB blue.

24.12.2014 10:38
ověřen
příspěvků:1 873

Jakký máš OS ? 32/64 bit ?

Po odinstalaci odstraň všechny pozůstatky skrze - hledat. Poté vyčisti i z registrů, před novou instalací.

Pokud je vše ok, tak po instalaci stáhni opravné patche..a nainstaluj.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.12.2014 11:07
příspěvků:102

to som spravil včera. kde nájdem opravné patche ? a mám 64-bitový systém.

24.12.2014 11:57
příspěvků:102

už netreba. som to znova preinštaloval a už to nerobí.

24.12.2014 18:56
ověřen
příspěvků:1 873

Ok, stačilo to jen vyčistit a reinstall :-)

Jestli vyšly opravy nevím, ale v případech hromadného výskytu hafo problémů tak autoři reagují ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace