Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Bootování systému Dell Inspiron N 5010

Bootování systému Dell Inspiron N 5010

17.07.2012 15:11
příspěvků:3

Ahoj, při zapínání notebooku my notebook hlásí tuto chybu - http://imageshack.us/photo/my-images/444/booto.jpg/ , tak jestli jste už někdo řešil podobný problém, nebo víte co to přesně znamená? Já tomu moc nerozumím, ale dočetl jsem se na anglických forech, že má více lidí tento problem a že se dá řešit přes BIOS, ale já osobně Pc moc nerozumím a v Biosu se mi moc hrabat nechce. Taky plánuju přeinstal Windows, protože uz tam jsou 2 roky a myslím že by to bylo už potřeba, tak jestli by to mému problému nepomohlo? Díky za všechny rady a nápady...

18.07.2012 06:43
příspěvků:5 728

Vypada to, ze ti odesel disk a nebo jsis zformatoval cely disk. Mrkni se do biosu, jestli tam jde ten disk videt, taky je mozny ze se ti nejakym padem uvolnil konektor (hodne teoreticky ).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
18.07.2012 13:19
příspěvků:3

Disk urcite zformatovany neni, protože kdyz restartuju notebook (natvrdo vyndáním baterky), tak notebook normálně naskočí, tento problém už mám asi 4 měsícě ale zlobylo to tak 1-2 do měsícě ( neřešil jsem nějak jsem na to neměl čas), a teďka bych to chtěl o prázdninách vyřešit, aby byl nb připravený v září na kolej... Tak je možné že disk je poškozený... když na nic nepřijdu, tak asi budu muset odnést někam do servisu...

18.07.2012 15:57
příspěvků:5 728

zkusil bych nahrat nejnovejsi bios (podle tveho popisu by to mel byt napr. http://www.dell.com/support/drivers/us/en/19/DriverDetails/DriverFileFormats?DriverId=R309292&c=us&l=en&cs=19&s=dhs ).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
04.09.2012 19:01
příspěvků:3

Problém byl opravdu způsoben pevným diskem. Po reklamaci a výměně za nový disk, notebook zase šlape. Díky za radu...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace