Úvod > Fórum > Ostatní > Bluetooth reproduktory
|<<1>>|

Bluetooth reproduktory

15.03.2015 10:52
příspěvků:41

Ahoj všichni, chtěl bych se Vás zeptat...

Mám v plánu koupit nějaký reproduktor, který by fungoval přes bluetooth.

Chci ho mít ve vedlejším pokoji, kde bych chtěl poslouchat hudbu z PC, který mám u sebe. Jsou to přibližně 2-3metry přes stěnu...

Našel jsem toto: https://www.alza.cz/technaxx-musicman-mini-bt-x2-stribrny-d380769.htm#popis

Mám pevný PC s bluetooth adaptérem na 10m.

Byl bych rád za nějaké rady, nebo tipy, nebo klidně doporučit i něco jiného.

Děkuji ;)

Procesor: Intel Core i5 4440 @ 3.10 GHz | Deska: ASUS B85M-G | RAM: 8GB Corsair DDR3 | Grafika: ASUS NVIDIA GeForce GTX 760 2GB | Disk: 1TB, WD | Case: Zalman Z9 | Zdroj: OCZ ZS Series 550W | OS: Win 8.1 |
15.03.2015 11:52
ověřen
příspěvků:1 873

To chceš opravdu s tímhle poslouchat hudbu ? :-)

( je fakt, že ty dnešní audio-digi-ořezy jsou tragédie, ale když už tak už, ale s něčím co je 5x5x5 cm, to bude opravdu audio zážitek)

---

Pokud chceš hudbu z PC tak nějakou opravdovou repro sestavu,

pokud chceš jen šustítko k mobilu tak to jo. Pak klidně ještě něco o 1/2 levnějšího.

---

Takto řekl bych, že ideální je mít vícero spec. zařízení než nějaký "univerzál", příklad sluchátka s mikrofonem na běžnou komunikaci řádově pár stovek, a na poslech nějaká značková řádově pár tisíc ..

Stejně tak s danými repro, protože pokud už by to mělo být trochu i k poslechu tak opět značku a řádově několik tisíc.. (A bacha na kopie. )

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
23.03.2015 18:03
příspěvků:2
lapis12 | 15.03.2015 10:52

Ahoj všichni, chtěl bych se Vás zeptat...

Mám v plánu koupit nějaký reproduktor, který by fungoval přes bluetooth.

Chci ho mít ve vedlejším pokoji, kde bych chtěl poslouchat hudbu z PC, který mám u sebe. Jsou to přibližně 2-3metry přes stěnu...

Našel jsem toto: https://www.alza.cz/technaxx-musicman-mini-bt-x2-stribrny-d380769.htm#popis

Mám pevný PC s bluetooth adaptérem na 10m.

Byl bych rád za nějaké rady, nebo tipy, nebo klidně doporučit i něco jiného.

Děkuji ;)

Ahoj, určitě doporučuji Amethyst MD1. Já ho mám a jsem hodně spokojen. Je kvalitní, má hezký design a super basy. Koukni sem mají tam i jiné tipy podle velikosti http://www.geret.cz/katalog/elektronika/spotrebni-elektronika/audio/reproduktory

16.01.2017 12:42
příspěvků:12

Pokusim se o oživení jestli to ještě půjde. Sháním momentálně bt repráček k pc. Odešli mi v noťasu tak to potřebuju nějak vyřešit :-). Potřeboval bych je na klasický poslouchání muziky, filmy takže ne nic za 3000,- :-) to by se mi asi nevyplatilo, cenově bych se rád vešel do 1500,-.

07.03.2017 12:15
příspěvků:230

Čau, já mám lamax sentinel se-1 a hraje fakt dobře. Pokud si ještě nic nekoupil, tak se na něj koukni. Je dost odolnej a beru ho klidně i ven.

17.03.2017 12:46
příspěvků:12

:-D No ještě nekoupil, měl jsem teď jiné výdaje, ale na léto ho plánuju koupit. Díky za tip

17.03.2017 12:57
ověřen
příspěvků:4 972
siiri | 16.01.2017 12:42

Pokusim se o oživení jestli to ještě půjde. Sháním momentálně bt repráček k pc. Odešli mi v noťasu tak to potřebuju nějak vyřešit :-). Potřeboval bych je na klasický poslouchání muziky, filmy takže ne nic za 3000,- :-) to by se mi asi nevyplatilo, cenově bych se rád vešel do 1500,-.

Pochybuji že repráky v noťasu odešly. Spíš je vypnutá nějaká služba, nebo vadná zvukovka. Pokud je vadná zvukovka pak žádné repráky nepomohou.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
17.03.2017 13:25
příspěvků:12

No to nevim, takhle se v tom zas tak nevyznám. Ale už mi do toho koukalo pár lidí a nic vypnutého tam není. Přes klasický repráky to jde, to spolu souvisí, ne?

17.03.2017 13:25
příspěvků:12

No to nevim, takhle se v tom zas tak nevyznám. Ale už mi do toho koukalo pár lidí a nic vypnutého tam není. Přes klasický repráky to jde, to spolu souvisí, ne?

17.03.2017 13:28
ověřen
příspěvků:4 972

Těžko radit na dálku.

Pokud to jde přes klasické repráky, pak to půjde i přes BT. Žádná služba která se stará o zvuky vypnutá tedy není. Pak jsou asi vypnuté ty repráky, protože na nich se opravdu nedá nic rozbít.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.03.2017 10:10
příspěvků:12

A to se dá zjistit jak, jeslti jsou vypnuté, prosím? Nejsem si vědom, že bych něco vypínal. Díky

20.03.2017 11:04
ověřen
příspěvků:4 972

Bude na to klávesa. Fn + nějaká F. Jistě je to napsané v manuálu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
22.03.2017 09:19
příspěvků:12

Jo tak takové věci nečtu :-) díky za radu zkusim. Ten reprák jsem objednal, tak kdyžtak bude i navenek. :-)

22.03.2017 11:31
příspěvků:88

Rozumím tomu dobře že přes zdířku 3,5 jack jdou normálně? Pokud ano, mohla by být na vině právě ta zdířka. Nemusí v ní po vytažení konektoru dojít k přepnutí na repro v notebooku. Nebo může být vadný spoj na desce u té zdířky.

23.03.2017 10:51
příspěvků:12

:-) bůhví já nejsem žádný extra technik takže možné to je, ale jak to zjistím to mi asi zůstane záhadou :-).

23.03.2017 11:09
ověřen
příspěvků:4 972

Ano, tahle závada možná je. To ovšem sám asi nezjistíš, protože ten konektor je na základní desce a je zalitý umělou hmotou. Dá se to zjistit měřením na desce, ale to je práce pro servis.

V podstatě se jedná o to, že v konektoru je rozpínací kontakt /takové pérko/ a když tam zasuneš konektor od sluchátek, tak ten to pérko odtlačí a rozpojí přívod do reproduktorů. Pak ten konektor vytáhneš, pérko se vrátí zpět a připojí vestavěné reproduktory.

Pokud je to pérko unavené, nevrátí se, pak jsou reproduktory odpojené.

Tohle sice není správný příklad, nicméně pro představu to stačí. Správný obrázek jsem nenašel.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
23.03.2017 16:23
příspěvků:88

No já bych ten servis pokud si na to netroufá zkusil možná by to nestálo tolik přeměření a případná výměna. Cena zdířky bude tak kolem 50 korun a kolik si naúčtuje servis za proměření a výměnu to nevím.

27.03.2017 09:03
příspěvků:12

No nevím jestli se mi to vůbec vyplatí. On ten noťas není taky úplně žhavá novinka, tak už má na to možná taky nárok :-). Teď mám teda i trochu obavy aby mi k tomu fungoval i ten reprák.

03.04.2017 10:34
příspěvků:230

Pokud máš v notebooku bluetooth, tak to fungovat bude. Já ten můj jsem zkoušel na hodně zařízení a všude fungoval bez problému. :-)

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace